Plavky Takko Fashion představily letní kolekci plavek v pestrých barvách a s poutavými vzory. Kolekce nabízí především bikiny a výborně kombinovatelné podprsenky s kalhotkovými díly.

Některé značky jsou nebezpečné svojí nízkou cenou. To je můj názor například na značku Takko Fashion. Opět mne dostala, protože malé nahlédnutí do butiku se proměnilo v zběsilé nakupování plavek. Plavky Takko Fashion pro letošní léto 2014 jsou totiž plné skvělých nápadů pro vzájemné kombinování.

Plavky Takko Fashion – vydařené nápady pro kreativní kombinování.

Plavky Takko Fashion – vydařené nápady pro kreativní kombinování.

Modrá a cyklámenová, vzorovaná černobílá podprsenka a černé kalhotky, modro-červeno-bílý vzorovaný top od tankin a modré kalhotky – to je jen náznak kombinací, které plavky Takko Fashion v této sezóně nabízí. Samozřejmě je jen na vás, jestli zůstanete konzervativně u hotových modelů, nebo se pustíte do kombinací několika z nich. Plavky Takko jsou v této sezóně barevně i vzory uzpůsobené pro kreativní tvoření outfitů a je na vás, kolik odvahy k tomu najdete.

FOTOGALERIE: Plavky Takko Fashion – kolekce léto 2014

Plavky Takko Fashion nás odhalí sluníčku

Kolekce plavek Takko je téměř výhradně dvoudílná. Bikiny doplňují jenom dva modely tankin. Konkrétně tankinových topů, praktických do kombinací, nebo v létě vhodných jako vrchní díl k sukni či k šortkám, pod kterými už budeme mít oblečené plavkové kalhotky. Vždyť v létě musíme být na koupání „vždy připravené!“

Tankiny z plavek Takko Fashion můžete kombinovat se spodními díly plavek, nebo si je obléct k plážové sukni, k minisukni nebo k šortkám.

Tankiny z plavek Takko Fashion můžete kombinovat se spodními díly plavek, nebo si je obléct k plážové sukni, k minisukni nebo k šortkám.

Jak plavky Takko Fashion pro letošní léto nejlépe charakterizovat? Výrazná barvy, pestré vzory a černá klasika. Pro mne je verdikt jasný, co více od plavek chtít. Možná už jen dobrou cenu a ta je u Takko módy vždy dobrá. Kalhotky za 149 Kč nebo za 199 Kč, plavkové podprsenky za 299 Kč a tankinový top za 399 Kč – na ceny se stěžovat nemůžeme!

Plavky Takko Fashion nabízí módní vzory – květinové ornamenty i námořnické pruhy.

Plavky Takko Fashion nabízí módní vzory – květinové ornamenty i námořnické pruhy.

A které plavky jsem si pořídila já? Berte to jako tip na nákupy pro tento týden. Plavky Takko se mi osvědčili už loni a tak jsme si jimi i letos ráda opět doplnila letní a dovolenkový šatník.

Nechte si poradit od odborníků, jak si vybrat plavky

„Stejně jako každý rok, i letos plavkám dominují bikiny. Trojúhelníčkový horní díl s vázáním kolem krku nevyjde nikdy z módy, ale vybrat si můžete i z dalších střihů. Pokud máte menší poprsí, zvolte push-up plavkovou podprsenku, nebo střih bandeau, ženy s větším poprsím mohou zvolit střih podprsenky s vázáním začínajícím ve středu plavek. Pevný zadeček odhalte ve vykrojených kalhotkách. Pokud vás trápí větší bříško, zvolte kalhotky s vyšším pasem, nebo model tankin, které tvoří plavkový top a kalhotky,“ doporučuje Adéla Čiháková, mediální konzultantka pro Takko Fashion.

Zdroj obrázků: plavky Takko Fashion

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail