Bikiny, tankiny – to vše již nejspíš máte. Ale co plavky skirtiny? Plavky se sukní jsou hitem a to zejména díky tomu, že umí ukrýt drobné nedostatky postavy.

CHcete se v plavkách cítit sexy a romanticky současně? Pořiďte si plavky se sukní! Říká se jim skirtiny, nebo někdy také skirtini. Skirtiny ale umí mnohem víc, než jen tvářit se romanticky. Umí formovat naši postavu, ukrýt její nedostatky a také nás decentně zahalit pokud nejsme zrovna ve své kůži, když si cupitáme po letoviscích a plážích pouze ve sporých plavkových bikinách. Plavky se sukní jsou skvělým pokračovatelem tankin, avšak pokud se rozhodnete kombinovat tankiny a skirtiny, tak to už můžete do vody klidně v letních šatech! I když na druhou stranu – proč ne. Odhalovat se příliš sluníčku v módě již skutečně není! A šaty na plavání už také nejsou pro plavkový šatník žádným tabu. Plavkové šaty ale rozebereme až příště.

Plavky se sukní, tzv. skirtiny, jsou novým plavkovým hitem.

Plavky se sukní, tzv. skirtiny, jsou novým plavkovým hitem.

Plavky se sukní, tzv. skirtiny, jsou novým plavkovým hitem.

Plavky se sukní, tzv. skirtiny, jsou novým plavkovým hitem.

Plavky se sukní, skirtiny, mají vždy plavkovou sukni našitou na plavkové kalhotky. Sukně není samostatným kouskem. Pokud hrajete třeba tenis, mohly jste se s podobným kouskem šatníku již setkat. Třeba já mám ve svém šatníku Nike sukni, která je v podstatě to samé, jako plavková sukně. Plavky se sukní mohou mít různou délku i šířku sukýnky. Některé jsou upnuté kolem boků, jiné mají zvonový nebo A střih. Délka sukně se rovněž liší, od skutečně mini, kde vám ještě vykukují kalhotky, až po délky téměř nad kolena. Nejčastější délkou je délka pod zadeček. Různí se i výška pasu plavkové sukně. Ta může být přes pupík nebo třeba výrazně pod něj.

Mini plavky se sukní.

Mini plavky se sukní.

Milosrdné plavky se sukní, aneb co vše umí plavková sukně ukrýt

  • Plavky se sukní ukryjí jak větší či povolený zadeček, tak širší hýždě. Ale pozor! Kvalitní střih je vzadu delší než vepředu, aby se vyrovnala délka poté, co ji vzadu právě váš větší zadeček nadzvedne. Pokud chcete ukrýt větší zadeček či hýždě, zvolte A střih sukně.
  • Celulitida i strije na stehnech či zadečku může být právě díky plavkám se sukní dokonale ukryta.
  • Máte problémy s holením na slabinách i intimních partiích? Zanícenou či poraněnou kůži slabin skirtiny skvěle ukryjí před nežádoucími pohledy.
  • Jste trošku více při těle? Plavková sukně částečně ukryje tělesný tuk navíc. I obéznější tělo se stane sexy přitažlivým.
  • Máte příliš chlapeckou a neženskou postavu. Plavky se sukní a trochu vyztužená, nebo zdobená podprsenka jsou pro vás ideální. Dodají vám ženské tvary, které vaše tělo postrádá.
Plavky se sukní jako tankiny – vrchní díl je top, spodní sukně.

Plavky se sukní jako tankiny – vrchní díl je top, spodní sukně.

Zdroj obrázků a poznámka: macys.com, swimsuitsforall.com – oba e-shopy zajišťují prodej také do České republiky, u Macys najdete dokonce ceny v českých korunách.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail