Kolekce plavek z New Yorker je mladistvá a pestrá. Nechybí dámské plavky ani plavky pro muže. Pestrost není jen o vzorech a barvách, ale také o pestrosti stylů a střihů, které v plavkové kolekci New Yorker 2014 najdete. Zejména o pestrosti dámské plavkové kolekce New Yorker.
Kolekce plavek z New Yorker je mladistvá a pestrá. Nechybí dámské plavky ani plavky pro muže. Pestrost není jen o vzorech a barvách, ale také o pestrosti stylů a střihů, které v plavkové kolekci New Yorker 2014 najdete. Zejména o pestrosti dámské plavkové kolekce New Yorker.

Plavky New Yorker – mladistvá letní kolekce pro ženy i muže

Kolekce plavek z New Yorker je mladistvá a pestrá. Nechybí dámské plavky ani plavky pro muže. Pestrost není jen o vzorech a barvách, ale také o pestrosti stylů a střihů, které v plavkové kolekci New Yorker 2014 najdete. Zejména o pestrosti dámské plavkové kolekce New Yorker.

Plavky New Yorker jsou mladistvé, ale to neznamená, že jsou tabu pro každého nad 25 let. Naopak. Možná že i zralé třicátnice či čtyřicátnice překvapí, co jim tato mladistvá značka může nabídnout. Žádnou jednotnou plavkovou linii nečekejte. Plavky New Yorker jsou směsí nápadů a různých stylů.

Vedle puntíkovaných modrých plavek s bílými obřími puntíky a červeným zavazováním najdete něžné plavky New Yorker s volánky a módním perforováním. Efektně vypadají černobílé plavky s ornamenty, které v kolekci plavek zastupují oblíbenou „black and white“ módu. Nechybí ani plavky New Yorker se zvířecími potisky, třásněmi, v námořnickém modro-bílém stylu a také dámské plavky New Yorker pro fanynky fotbalu s brazilskou inspirací. Vše pak doplňují plavky s módními etnickými vzory a dámské dvoudílné plavky New Yorker s nádherně řešeným, šňůrkami dekorovaným dekoltem.

Mezi plavkami v New Yorker najdete také jednodílné plavky. Přestože jde pouze o jeden model ve dvou barvách, vypadají velice pěkně a bylo by je škoda nezmínit. Mají sexy vykrojené boky a zdobení kovovými cvoky po celém lemu nad bedry a boky, přes hrudník až po zavazování kolem krku. V nabídce New Yorker jsou tyto celé plavky v černé barvě a v barvě bílé kávy. Podobné luxusní vybíjené se objevuje i na dalším oblečení z kolekce New Yorker pro léto 2014, včetně dalších modelů plavek – například těch s třásněmi na plavkové podprsence.

FOTOGALERIE: Dámské plavky New Yorker – kolekce léto 2014

Pánské plavky New Yorker: šortkové střihy plavek v různých barvách

Jeden střih a několik barev či vzorů s proužky – to jsou pánské plavky New Yorker pro letošní sezónu 2014. Žádné slipové ani boxerkové střihy. Pouze plavky, které umožní prožít aktivní léto. Jednotný střih umožňuje regulovat velikost plavek stahováním šňůrkou v pase. Tři jednobarevné modely doplňují dva jemně pruhované kousky plavek a také multivzorovaný model, který jakoby ve svých vzorech odrážel ty nejoblíbenější letoviska pro letní dovolenou.

FOTOGALERIE: Pánské plavky New Yorker – kolekce léto 2014

Kolik stojí plavky v New Yorker?

Plavky New Yorker opět patří mezi tu levnější módu. Zatímco kombinace dámské plavkové kalhotky a dámská plavková podprsenka stojí do 500 Kč, pánské plavky koupíte za cca 300 nebo za 400 Kč. Přes nízkou cenu je kvalita plavek dobrá poslouží vám určitě více sezón.

Zdroj obrázků: plavky New Yorker – kolekce léto 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail