Jestli se letos v českých buticích oplatí někde podívat se na dámské plavky, tak je to rozhodně Lindex. Plavky Lindex rozdělil do pěti témat, mezi kterými najdete tropickou inspiraci či inspiraci vlahým západem slunce, sladký preppy styl i klasickou a oblíbenou černou plavkovou kolekci. Nechybí ani plavky, přesněji část plavkové kolekce, za kterými stojí známá tvář – Karen Victoria Silvstedt, známá švédská modelka, herečka, zpěvačka a moderátorka.

Lindex plavky 2014 rozhodně neodbyl několika málo kousky. Plavková kolekce Lindex je nabitá zbožím – ale nejen to. Je plná nápadů, rozličných stylů, střihů plavek a tak si nebudete mít problém vybrat model, který vyhovuje vašemu vkusu i postavě. Dámské plavky Lindex jsou letos skutečně povedené! Pojďme si teď představit pět klíčových témat, které swimshop Lindex pro léto 2014 nabízí.

Plavky Lindex – Tropický opar

Prvním letním tématem plavek Lindex jsou tropy a jejich atmosféra. Lindex nás zve užít si tropický opar v plavkách se vzory divočiny, v pestrých barvách tropické flory a v luxusu tropických dovolenkových destinací. Lindex plavky pro tropickou destinaci nechal pouze v dvoudílném provedení. Oceníte především bikiny v klasickém pohodlném střihu.

Plavky Lindex inspirované tropy a tropickým oparem.

Plavky Lindex inspirované tropy a tropickým oparem.

U některých modelů plavkových kalhotek vsadil Lindex na bokovky, ale v kolekci se najde i překvapení v podobě kalhotek, které můžete nosit jako extra vysoké – a nezapomínejte, že dnes skutečně módní – kalhotky, nebo si ohrnutý vrchní pás stáhnou přes boky a poslouží vám jako krátká sukně. K tomuto modelu je k dispozici podprsenka, ale také top, takže z jednoho modelu máte bikiny, tankiny, ale také letní dvoudílné šaty.

Jedny plavky Lindex dokáží nabídnout hned několik stylu a nahradit více kousků v našem letním šatníku.

Jedny plavky Lindex dokáží nabídnout hned několik stylu a nahradit více kousků v našem letním šatníku.

Nápadů přináší Lindex plavky mnoho. Vzor plavek inspirovaných tropickou zelení můžete doplnit podobně vzorovaným plážovým kaftanem. Svoji divokost můžete předvést v Lindex plavkách se vzory divokých zvířat, které vypadají velice žensky a patří mezi to nejlepší z kolekce. A v neposlední řadě můžete vsadit na pestré barvy a módní třásně na růžových a tyrkysových plavkách, které jsme v redakci vybrali jako nejvydařenější plavky Lindex z tématu Topický opar. Navíc pouhých šest stovek za kombinaci kalhotek a podprsenky je velice příjemná a lidová cena.

Plavky Lindex: Modely plavek jsou plné nápadů a pestrých barev.

Plavky Lindex: Modely plavek jsou plné nápadů a pestrých barev.

FOTOGALERIE: Plavky Lindex: Tropický opar

Plavky Lindex – Sladký preppy styl

Mít tak opět prázdniny a moci si užít dva měsíce někde u vody! Lindex ví, co teenagerky a studentky potřebují a jeho preppy kolekce plavek skutečně dýchá mladistvým elánem. Barvy, vzory a také velký prostor pro kreativitu – to vše nabízí plavky Lindex v kolekci Sladký preppy styl.

Plavky Lindex: Prepy styl v plavkové kolekci Lindex.

Plavky Lindex: Prepy styl v plavkové kolekci Lindex.

Které preppy plavky Lindex nás v redakci zaujaly nejvíce? Nezaváhali jsme. Námořnickým stylem inspirované pruhové plavky Lindex, které navíc umožňují nesčetné možnosti kombinací s dalšími preppy plavkami v kolekci, u nás jednohlasně zvítězily.

FOTOGALERIE: Plavky Lindex: Sladký preppy styl

Plavky Lindex – Vánek při západu slunce

Další téma plavek Lindex si pohrává s lehkým vánkem při západu slunce. Lehký vánek je ztvárněn něžnými pastely a barvami oblohy při západu slunce. K pastelům – tmavším i světlejším, se u některých plavkových modelů Lindex z této subkolekce přidávají něžné abstraktní vzory nebo zdobení kamínky vytvářející pocit odlesků vodní hladiny.

Plavky Lindex: Pro letošní sezónu tak módní pastely nezapomněl Lindex ve své plavkové kolekci rovněž použít.

Plavky Lindex: Pro letošní sezónu tak módní pastely nezapomněl Lindex ve své plavkové kolekci rovněž použít.

V redakci jsme byly tentokrát na vážkách. Co redaktorka (a redaktor), to jiný favorit. Nakonec jsme ale vybrali jako typ pro vás, naše čtenářky, bílé plavky se stahovacím vrchním dílem uprostřed prsou a kalhotkami s pružnou síťkou na bocích. Právě ta nás zaujala natolik, že jsme se na tomto modelu shodli. Stejné plavky Lindex nabízí i v meruňkové barvě.

Plavky Lindex: Velice povedený model plavek se síťkou na bocích plavkových kalhotek.

Plavky Lindex: Velice povedený model plavek se síťkou na bocích plavkových kalhotek.

FOTOGALERIE: Plavky Lindex: Vánek při západu slunce

Plavky Lindex – Black collection

Ani na tradičně oblíbené černé plavky Lindex nezapomněl a nabídl hned celou subkolekci s názvem Black collection. Různé střihy plavkových podprsenek i kalhotek nabízí výběr pro každého, kdo se rozhodně, že přece jen „černá je černá“. Černé plavky by podle mne neměly chybět v žádném šatníku. I když je pak doplníme různými barevnými či vzorovanými plavkami, ty černé by měly být základ. Na plovárně, ke kombinaci s různými plážovými sukněmi či kaftany, ale také když chceme zdůraznit svůj ženský šarm – jsou černé plavky vždy nejlepším řešením.

Plavky Lindex: „černá je černá“ a tak by černé plavky nikdy neměli v našem šatníku chybět. Černé plavky Lindex nabízí v mnoha variacích.

Plavky Lindex: „černá je černá“ a tak by černé plavky nikdy neměli v našem šatníku chybět. Černé plavky Lindex nabízí v mnoha variacích.

FOTOGALERIE: Plavky Lindex: Black collection

Plavky Lindex – Very Victoria Silvstedt

Čtyřicet let není žádná tragédie. Letos v září je bude mít i švédská modelka, herečka, zpěvačka a moderátorka Karen Victoria Silvstedt. Plavky Lindex z kolekce nesoucí její jméno jsou luxusnější, více ženské hodně sexy. Plavky zdobí kroužkové zlaté řetízky, flitry, ale také zvířecí vzory. Plavkové podprsenky jsou propracované a vyztužené zaměřené na zdůraznění objemu a ženských tvarů. Kalhotkové díly plavek z Lindex plavkové kolekce Very Victoria Silvstedt zas nabízí variabilitu střihů tak, aby si mohla vybrat každá žena podle svých vlastních křivek a postavy.

Plavky Lindex: Chcete-li být za hvězdu, vyberte si plavky z kolekce Very Victoria Silvstedt.

Plavky Lindex: Chcete-li být za hvězdu, vyberte si plavky z kolekce Very Victoria Silvstedt.

A které plavky vám doporučíme tentokrát. Kolekce Lindex plavky Very Victoria Silvstedt je povedená skutečně celá. Ale bíle plavky výš, které jsme vybrali, zabodovali díky zadnímu dílu podprsenky úplně nevíce.

FOTOGALERIE: Plavky Lindex: Very Victoria Silvstedt

Zdroj obrázků: Plavky Lindex – kolekce 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail