Ústředním motivem plavkové kolekce H&M jsou vlny. HM-ko rozvlnilo plavky pomocí vlnitých lemů, řasení i prvoplánovými, ale velice estetickými volánky. Plavky H&M jsou romantické a smyslně ženské.

Také plavky H&M musíme v této sezóně pochválit. Nic světoborného – ale ruku na srdce, koupíme si nakonec extravagantní plavky posety nepohodlnými a nepraktickými ozdůbkami? Možná nás zaujmou v časopise, ale nakonec i tak sáhneme po pohodlí, které nám svědčí. A HM-ko dokázalo letos plavky nabídnout pohodlné a slušivé současně.

Plavky H&M: moderní a praktická kolekce inspirovaná tvary vlnící se vodní hladiny.

Plavky H&M: moderní a praktická kolekce inspirovaná tvary vlnící se vodní hladiny.

I plavky z H&M lze vzájemně dobře kombinovat. Barvy jednotlivých modelů navzájem ladí a tak si k jednobarevným růžovým plavkovým kalhotkám H&M můžete směle obléct tyrkysovou podprsenku, nebo třeba tu s bílo-růžovo-černými květinami. Kombinovatelnost plavkové podprsenky a kalhotek je klíčovou filozofií i u dalších značek. Má nás nalákat nekoupit si jen jedny plavky, ale hned několik. A daří se jim!

FOTOGALERIE: Plavky H&M a plážová kolekce 2014

Plavky H&M se inspirovaly top designéry

Co vám připomínají růžové a tyrkysové plavky s květinovými potisky z H&M swimwear kolekce? Nebo černé plavky H&M s něžnými růžovo-bílými kvítky? Hned jak jsme je viděla, vzpomněla jsem si na letošní letní kolekci Dolce&Gabbana inspirovanou rozkvetlými mandloňovými sady. Nemáte na svého Dolceho a Gabbanu? Pořiďte si plavky H&M a atmosféru kvetoucího sadu si užijete také.

Rozkvetlé plavky H&M připomínají potisky rozkvetlého mandloňového sadu z kolekce Dolce&Gabbana.

Rozkvetlé plavky H&M připomínají potisky rozkvetlého mandloňového sadu z kolekce Dolce&Gabbana.

Rozkvetlé plavky H&M připomínají potisky rozkvetlého mandloňového sadu z kolekce Dolce&Gabbana.

Rozkvetlé plavky H&M připomínají potisky rozkvetlého mandloňového sadu z kolekce Dolce&Gabbana.

Vlnící se plavky H&M – kurz svůdného plaveckého stylu!

Nejromantičtějším modelem v kolekci H&M jsou plavky s podprsenkou, kterou zdobí několik řad vlnících se volánků. Podobně jsou na to kalhotky. Ty zdobí sice jenom jeden volánek, o něco větší, zato však zajímavě nesymetricky střižený. Tmavá tyrkysová je už na hranici s barvou, které říkáme petrolejová. Je to velice příjemná a výrazná barva pro každého, kdo miluje barvy, ale není zrovna příznivec řvoucích neonů a ni přeslazených pastelů.

Plavky H&M: top model z kolekce pro léto 2014 zdobí úžasné volánky připomínající vlny.

Plavky H&M: top model z kolekce pro léto 2014 zdobí úžasné volánky připomínající vlny.

Sarong je praktický, ale barvy v H&M plavkové kolekci trochu mimo

Jediné, co lze kolekci plavek H&M vytknout, je barevnost sarongu. Tento oblíbený kousek plážového oděvu zařadilo H&M do své kolekce v abstraktně vzorované modré a červené barvě, v několika dalších pestře vzorovaných modelech a také jako černobílý zebří model. A právě barevnost sarongů je problém. Barevně budou šátky, kterými umíme nahradit sukni či plážové šaty, ladit snad pouze s černými plavkami H&M. K ostatním je rozhodně nekombinujte! Ledaže si z kolekce vyberete jednobarevný černý nebo oranžový sarong.

FOTOGALERIE: Sarong z H&M

Zdroj obrázků: plavky H&M, kolekce léto 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail