Značka Gate v plavkové nabídce nepokulhává. Široký sortiment je zaměřen na bikiny a jednodílné plavky v kolekci najdete zastoupeny jen jedním modelem.

Plavky Gate mají být oslavou bikin, jako módního fenoménu. A tak nás plavková kolekce Gate doslova zahrne plavkami různých vzorů a barev, přičemž se snaží držet oblíbených a osvědčených střihů bez zbytečných experimentů. Cik-cak vzory, květinové tropické potisky, námořnické proužky, zlaté kovové efekty, neonové barvy i pastely – to je jen malý výčet toho, co kolekce plavek Gate nabízí.

Plavky Gate nabízí pestrý sortiment pro letošní léto.

Plavky Gate nabízí pestrý sortiment pro letošní léto.

Plavky Gate nabízí pestrý sortiment pro letošní léto.

Plavky Gate nabízí pestrý sortiment pro letošní léto.

FOTOGALERIE: Plavky Gate – módní kolekce léto 2014

FOTOGALERIE: Plavky Gate – produkty z módní kolekce léto 2014

Bikiny – proužek látky, který způsobil revoluci!

Když v roce 1946 francouzský módní návrhář Louis Reárd vymyslel bikiny, věděl co dělá. Jeho vynález však způsobil poplach až o několik let později. Zcela první bikiny musela dokonce předvádět striptérka, protože na to neměla odvahu žádná známá modelka! Bikiny dobily svět.

„Necudná Bardotka“ se do bikin vysvlékla jako první

A bůh stvořil ženu – tak se jmenuje nezapomenutelný film s božskou Brigitte Bardot, která v něm jako první „necudně“ odhalila své křivky v bikinách. V roce 1956 těch pár centimetrů látky způsobilo větší poprask, než deset let před tím test atomové bomby na Bikinách.

Dnes již v bikinách žádný poprask nezpůsobíte, královnou pláže však být můžete. Stačí si správně vybrat plavky, které vám budou slušet. Plavky Gate mají nízké ceny, takže kouzlit ze střihy, barvami a vzory můžete celé léto.

Retro bondovky

Když se krásná Ursula Anders v roce 1962 v bondovce Doktor No vynořila z mořských hlubin pouze v bílých bikinách s nožem za opaskem, všem se v kině zatajil dech. A to byla přesně ta chvíle, kdy se „nemravné“ bikiny rozletěly po světě a už je nikdo nezastavil. Stali se nepřekonatelným módním hitem.

Zdroj obrázků: plavky Gate, kolekce léto 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail