Zajímají vás plavkové trendy pro letošní léto? Victoria’s Secret už nyní láká na svoji novou kolekci plavek pro sezónu 2014. Pojďte se podívat, jaké krásné kousky plavek a plážové módy nabízí tato líheň „andílku“.

Také vás sluníčko okamžitě naladí na plážovou notu? K dovoleným je sice ještě daleko, i když proč si nedopřát nějakou předčasnou, ale už nyní se můžete inspirovat plavkovými módními trendy a začít plánovat balení dovolenkových kufrů. Victoria’s Secret představila plavky, se kterými se teď seznámíme, abychom i náš výběr plavek směřovaly stejným směrem jako andílci – čili top modelky, z líhně Victoria’s Secret. Mimochodem, viděly jste poslední Victoria’s Secret fashion show? Pokud ne, rozhodně se na ní podívejte (klikněte na předchozí odkaz).

Seznamte se se šesti plavkovými trendy podle Victoria`s Secret! (Ukázka: Plavky Victoria's Secret pro rok 2014.)

Seznamte se se šesti plavkovými trendy podle Victoria`s Secret! (Ukázka: Plavky Victoria’s Secret pro rok 2014.)

Bralettes Victoria’s Secret – plavkové podprsenky jako topíky

Victoria’s Secret nabízí v letošní sezóně zajímavý typ plavkové podprsenky.Podprsenka připomíná úsporný topík, stažený mírně mezi prsy jemným nabíráním. K těmto tzv. bralettes krásně ladí i spodní díl plavek, který s pohrává se stejnýmnabíráním na bocích. Proč si zvolit plavky ve stylu bralettes? Skvěle drží prsa, i když mírnou kritikou z mé strany je, že je opticky zmenšují. Avšak pokud si chcete v plavkách dobře zaplavat nebo zasportovat, například u plážového volejbalu nebo na kole, bralettes jsou plavky, které uhlídají vaše prsa před společenským faux pas, kdy by z například z klasických trojúhelníčkových střihů snadno vypadly, nebo kde by push-up plavková podprsenka zbytečně mařila vaše sportovní výkony.

FOTOGALERIE: Plavkové trendy 2014 podle VS: Bralettes plavky

Long-line plavky Victoria’s Secret – jako holky z naší školky

„V sexy tričku, postavičku měli ham ham…“ Nenapadá vás při pohledu na tuto kolekci právě tento osmdesátkový hit Petra Kottwalda a Stanislava Hložka Holky z naší školky? Victoria’s Secret sexy dolnímu dílu bikinek nasadila místo podprsenky krátké tričko. Že vás v takových plavkách blbě opálí? Ale jděte! Kdo se dnes vystavuje rizikově sluníčku? Naopak, chce to pořádný ochranný faktor a barvičku si raději dodejte samoopalovacím krémem nebo v soláriu, kde si přece jen více dokážeme uhlídat dávky UVA a UVB, kterými naše tělo ozáříme. Ale co je nejlepší – neopalovat se! V takové Austrálii jsou in tvarohové krásky.

FOTOGALERIE: Plavkové trendy 2014 podle VS: Long-line plavky

Victoria’s Secret proměnila „bombarďáky“ v parádní módní kousek

Victoria’s Secret nás směle obléká do plavkových kalhotek s vysokým pasem. Proč ne! Nejsou to žádné bombárďáky, to určitě ne. Ale dokáží snadno zakrýt jizvičky po císařském řezu, operaci slepáku nebo třeba jen už trošku povislé bříško. Dokáží nás také hezky stáhnout, takže se nám nestane, že se nám bříško nehezky vykulí z nízkých bikinek. Plavkové kalhotky s vysokým pasem mohou v různých provedeních vypadat klidně jako šortky nebo minisukýnka. V černé nás zeštíhlí, v provedení z krajky z nás udělají módní ikonu sezóny a s různými perforacemi, prostřihy a šňůrkami z nás udělají sex-symbol dovolené.

FOTOGALERIE: Plavkové trendy 2014 podle VS: Plavky s kalhotkami s vysokým pasem

Zahalte se do jednodílných plavek a tankin!

Ano, Victoria’s Secret si dělá starost o naše zdraví. Nenechte sluníčku zestárnou vaši pleť, ani si nekoledujte o rakovinu kůže. Velkou část kolekce Victoria’s Secret tvoří jednodílné plavky a tankiny, čili plavky sice zakrývající celý trup, ale ustřižené od kalhotek plavek. Zdobí je různé nabírání, často jsou prodloužené dokonce o sukýnku a tak můžete pomalu i na pláži vypadat jako oblečená do malých černých. Exkluzivně vypadají různé prostřihy, které jsou opět módní, i když žádnou novinkou nejsou a spíše díky své dokonalosti přežily z předchozích sezón. Z extra módních nápadů najdete v kolekci black-and-white efekt, perforovanou krajku a také módní barvy letošní jarní a letní sezóny.

FOTOGALERIE: Plavkové trendy 2014 podle VS: Jednodílné plavky a tankiny

Rashguard plavky Victoria’s Secret vás ochrání před spálením!

Další série plavek Victoria’s Secret v letošní kolekci 2014 se inspirovala sportovním oděvem Rash guard. Jeho prvky najdeme i v módních kolekcích s oblečením od mnoha světových designérů, ale musím říct, že pro plavky je použití fazóny a designu Rash guard dokonce symbolické. Původně byl totiž Rash guard vyvinutý jako speciální oděv – tričko pro full kontaktní bojové sportovní zápasy MMA. Guard znamená chránič, nebo ochránce. Rash je spálenina vzniklá sunutím kůže po pevné ploše. A toto tričko mělo sportovce ochránit právě před tímto spálením. Dnes se Rushguard trička objevují i v jiných sportech. Používají se jako atletická trička, při vodních sportech – např. při surfování, potápění, šnorchlování, při plavbě na kanoe a u mnoha dalších. Rushguard plavky Victoria’s Secret mají sportovní look, prakticky nás chrání před spálením sluníčkem a z obyčejných pindulín dělají sportovkyně.

FOTOGALERIE: Plavkové trendy 2014 podle VS: Rashguard plavky

Strappy plavková mánie přichází!

Nakonec si necháme takzvané strappy plavky. Victoria’s Secret nezapoměla na skvostný plavkový trend všemožných pásků. Ty plavky dekorují na stranách kalhotek, vážou se do kříže na bříšku, netradičně se jimi zavazují horní díly plavek a hlavně – dávají plavkovému outfitu „těžce“ svůdný nádech. Jen povolit a svléknout… Napadne muže kolem nás. Chcete-li v letošní plavkové sezóně vypadat sexy, vsaďte na Victoria’s Secret plavky s dekoračními a funkčními pásky.

FOTOGALERIE: Plavkové trendy 2014 podle VS: Strappy plavky

Zdroj obrázků: Victoria’s Secret

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail