Nová plastová okna, kvalitní hliníková okna i nové dveře, dodají vašemu bydlení nejen nový vzhled, ale i tepelný komfort. Vsaďte vždy na kvalitu.

Řekla bych, že s domem je to jako se ženou. Než se rozhodne pro „bourací práce“ u plastického chirurga, je lepší nejdříve zkusit nový účes a make-up. Pro dům je účesem střecha a make-upem jsou nová okna a dveře. S nimi dostane dům lepší vzhled, což ale není rozhodně vše. Při kvalitním provedení vám dokážou vyměněná okna nebo nové dveře ušetřit finance na další vylepšování domu. Kvalitní plastová okna totiž svedou díky svým izolačním schopnostem ušetřit i 76 % nákladů na vytápění domácnosti, nebo naopak, na chlazení klimatizací v letních měsících. Nemluvím o žádných fiktivních oknech, ale o konkrétním produktu – o plastových oknech Progress, které nabízí firma DAFE-PLAST Jihlava s pobočkami po celé České republice.

Plastová okna jsou moderním řešením pro komfortní bydlením. DAFE-PLAST Jihlava dodává okna z plastových profilů, jenž ve srovnání se staršími dřevěnými okny dokážou ušetřit až 76 % nákladů na vytápění.

Plastová okna jsou moderním řešením pro komfortní bydlením. DAFE-PLAST Jihlava dodává okna z plastových profilů, jenž ve srovnání se staršími dřevěnými okny dokážou ušetřit až 76 % nákladů na vytápění.

Vyberte si – kvalitní plastová okna, hliníková okna, dveře nebo zimní zahrady

Plastová a hliníková okna nebo dveře, jež DAFE-PLAST nabízí, lze využít nejen při výstavbě novostaveb, ale i při rekonstrukcích. A to dokonce s využitím příspěvku státu z projektu Nová zelená úsporám 2015. Od specialistů společnosti zjistíte, které produkty lze využít.

DAFE PLAST dodává rovněž kvalitní hliníková okna a prosklené fasády.

DAFE PLAST dodává rovněž kvalitní hliníková okna a prosklené fasády.

DAFE-PLAST nabízí plastová okna, hliníková okna, plastové dveře, vchodové dveře i konstrukce pro hliníkové fasády. V nabídce nechybí ani zimní zahrady a to z plastových i hliníkových profilů s velkou možností rozměrů, tvarů, volby skla, větrání či variability vstupních otvorů. Skvělou příležitostí, jak rychle zjistit, na kolik nás vysněná zimní zahrada přijde, je možnost využít konfigurátor zimních zahrad, který najdete na webových stránkách společnosti. Pro úplnost nesmíme zapomenout zmínit ani systémy pro zastřešení teras, které DAFE-PLAST rovněž nabízí.

Zimní zahrada je splněným snem ideálního bydlení mnoha lidí. DAFE-PLAST dodává kvalitní bezúdržbové zimní zahrady z plastových i hliníkových profilů.

Zimní zahrada je splněným snem ideálního bydlení mnoha lidí. DAFE-PLAST dodává kvalitní bezúdržbové zimní zahrady z plastových i hliníkových profilů.

DAFE-PLAST: ověřte si kvalitu výrobků přímo v showroomu firmy

Společnost poskytuje až pětiletou záruku na veškeré výrobky bez rozdílu, zdali jde o plastová okna, nebo hliníkové výrobky. Záruku deset let máte na těsnost montážní spáry. K objednaným plastovým oknům získáváte navíc za pouhou symbolickou korunu vnitřní parapet. Samozřejmostí jsou cenová nabídka a technické poradenství zcela zdarma a to včetně profesionálního zaměření. Pro lepší seznámení se s produkty a vysokou kvalitou výrobků firmy vám doporučujeme navštívit showroom DAFE-PLAST. Funguje od roku 2014 a najdete jej v Jihlavě.

Showroom DAFE-PLAST Jihlava představuje na ploše 300 metrů čtverečních své produkty i výrobky partnerských dodavatelů SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA.

Showroom DAFE-PLAST Jihlava představuje na ploše 300 metrů čtverečních své produkty i výrobky partnerských dodavatelů SCHÜCO, REHAU, PERITO a ISOTRA.

Zdroj obrázků: Dafe.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail