Hledáte hračku, která bude vaše dítě bavit déle než pár dnů? Pořiďte mu pískoviště s krytem. Díky krytu je písek v něm vždy hygienický.

Jsou hračky, které nepodléhají módě, trendům a zájem o ně neklesá ani s časem a měnící se dobou. Těšily naše rodiče, nás, potěší naše děti a určitě i naše vnoučata. Mezi takové patří dětská pískoviště. Bývají hlavní součástí dětských hřišť, ale právě zde jsou dost často zatracovaná z důvodu hygieny. Jen těžko lze totiž zamezit tomu, aby do nich nevykonávaly potřebu kočky, ale často i jiná zvířata. Kdo bydlí v rodinném domku, nebo má na víkendy chalupu, má k dispozici mnohem lepší řešení. Tím je pískoviště s krytem. Příliš místa nezabere, zato zábavy dětem poskytne přehršle. Kryt navíc zajistí, že písek je čistý a není kontaminován zvířecími exkrementy.

Zahradní pískoviště se stane středobodem her vašich dětí i jejich kamarádů.

Zahradní pískoviště se stane středobodem her vašich dětí i jejich kamarádů.

Plastová pískoviště patří mezi nejoblíbenější hračky

Mnoho hraček děti přestane bavit velice rychle. S pískovištěm je to jinak. Plastové pískoviště dokáže zabavit již zcela malé děti a jako zábava jim vydrží i během školních let. Rozvíjí kreativitu dítěte, umí do hry zapojit sourozence, kamarády, ale i dospělé členy rodiny. I v dospělých totiž hra s pískem umí probudit kreativní vlohy a spolu se svým potomkem se snadno staneme velice zapálenými architekty.

Pískoviště nabízí dětem mnoho hodin aktivní a kreativní zábavy.

Pískoviště nabízí dětem mnoho hodin aktivní a kreativní zábavy.

Pískoviště z plastu jsou bezpečná

Dětské hračky musí být nejen zábavné, ale i bezpečné. Pískoviště z plastu takovou hračkou je. Nejenže kryt zajistí hygienu písku, ale na rozdíl od různých dřevěných konstrukcí pískovišť je zárukou toho, že se dítě nezraní třískou nebo nahnívajícím a rozpadajícím se dřevem. Nátěry dřeva pro zvýšení odolnosti ve venkovním prostoru umístěných dřevěných konstrukcí jsou zas plné chemii a musí se pravidelně obnovovat. Plastová pískoviště jsou bezúdržbová.

Plastová pískoviště s krytem zajistí hygienu písku v pískovišti.

Plastová pískoviště s krytem zajistí hygienu písku v pískovišti.

Plastová pískoviště s krytem z nabídky Step2

Skvělou volbou pro hračky na zahradu a rovněž pro pískoviště s krytem jsou velice povedená pískoviště americké firmy Step2. Bez problémů jsou k dostání i u nás, a to za velice příznivé ceny. Na českém trhu je prodává společnost StepTwo. Vybrat si je lze v několika variantách – barevných i designových. Velkým hitem je plastové pískoviště s krytem Krab v nádherné červené barvě. Výhodou plastového pískoviště je, že se hodí jak pro hraní s pískem, tak pro hraní s vodu. V nabídce StepTwo najdete i další zahradní hračky, včetně venkovních herních stolů s pískem a vodou nebo hraček do písku. Od firmy Step2 jsou v nabídce i kuchyňky, domečky nebo odrážedla.

Plastové pískoviště Krab se hodí jak pro hrátky s pískem, tak s vodou. Od amerického výrobce Step2 jej do České republiky dodává firmy StepTwo.

Plastové pískoviště Krab se hodí jak pro hrátky s pískem, tak s vodou. Od amerického výrobce Step2 jej do České republiky dodává firmy StepTwo.

Zdroj obrázků: StepTwo.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail