Pevonia Botanica je značka přírodní kosmetiky, se kterou pracují nejprestižnější kosmetické salony po celém světě. Vyzkoušejte ji i vy!

Zděsíte se někdy toho, co vše vaše kosmetické přípravky obsahují? S přírodou už často nemají společného. Naštěstí pořád jsou tady značky, které naopak příroda inspiruje a které věří právě v sílu toho, co nám příroda dává. Na přírodních ingrediencích je postavena i profesionální kosmetika pocházející ze Spojených států – americká přírodní kosmetika Pevonia Botanica. Ani u nás není nedostupná. Její produkty si lze koupit v e-shopu značky, ale rovněž ji najdete ve vybraných kosmetických salonech.

Pevonia Botanika je kvalitní profesionální kosmetika postavena na přírodních ingrediencích.

Pevonia Botanika je kvalitní profesionální kosmetika postavena na přírodních ingrediencích.

Pevonia Botanica – to je skutečná krása z přírody!

Pevonia Botanica je přírodní kosmetika, která se chlubí nejedním „bez“, které tak často na obalech produktů hledáme. Je totiž bez parabenů, bez alkoholu, bez parafínu, bez lanolinu, bez minerálních olejů, bez sodium lauryl sulfate, bez formaldehydu i bez syntetických barev a parfemace. Kosmetika Pevonia Botanica se netestuje na zvířatech a používá recyklovatelné a biologicky odbouratelné materiály pro své obaly. Účinné látky v kosmetických přípravcích nejsou obsaženy jenom ve stopovém a neúčinném množství. Krémy Pevonia Botanica se mohu chlubit obsahem 5 až 8 % aktivních látek, séra dokonce 10 % a speciální ampule až 12 % účinných látek.

Profesionální kosmetika Pevonia Botanica nabízí celou škálu produktů přímo pro domácí ošetření pleti i tělovou kosmetiku, ale je to i elitní wellness kosmetika pro salony krásy. Neslouží jenom k udržení krásné pleti a mládí, ale nabízí rovněž výrobky, které umí pomoci řešit problémy pokožky, jakými je třeba rosacea, akné, ale i problémy související s pletí po padesátce.

Tváří přírodní kosmetiky Pevonia Botanika je Dana Morávková.

Tváří přírodní kosmetiky Pevonia Botanika je Dana Morávková.

Kosmetické salony Pevonia Botanika

Pokud preferujete přírodní kosmetiku pocházející z rostlin a minerálů, rozhodně navštivte některý ze salonů, který ošetření pleti touto kvalitní kosmetikou nabízí. Novinkou v salonech Pevonia Botanika je speciální liftingová masáž dekoltu a obličeje PevoPressure. Na vyhlazení těchto partií nemusíte čekat – účinek se dostaví okamžitě po proceduře a je skutečně viditelný. Jde o zpevňující masáž která tonizuje svalovou strukturu ošetřovaných partií obličeje a dekoltu a vede k omlazení těchto partií. Určitě si o tuto proceduru řekněte!

Pevonia Botanika je i wellness kosmetikou pro salony krásy.

Pevonia Botanika je i wellness kosmetikou pro salony krásy.

Pevonia Botanika dělá krásnou i Danu Morávkovou

Tváří značky Pevonia Botanica se stala jedna z nejkrásnějších českých hereček – Dana Morávková. Pokud patříte do věkové skupiny jako Dana Morávková a je vám někde mezi 30 a 50 lety, rozhodně vyzkoušejte kvalitní noční péči Lumablanc® Cream. Přípravek zesvětluje pleť a odstraňuje pigmentové skvrny, na které je v tomto věku pleť náchylná. Umí sjednotit tón pleti, takže jej nebudete muset permanentně barvit make-upem. Krém je bohatý na vitamíny a minerály, zlepšuje obnovu buněk a výrazně zmírňuje projevy stárnutí pokožky.

Po třicítce se nám začínají tvořit i první výraznější vrásky kolem očí a tak často saháme po silných kosmetických přípravcích, které jsou však určené pro výrazně starší pleť. To není dobře! Zkuste přípravek Pevonia Botanika Eye Contour Lift & Glow – Lumafirm®, který je určený právě pro vyhlazení vrásek v očních partiích pro ženy ve věku od 30 do 50 let. Pleť kolem očí se zpevní, vrásky se vyhladí, zmírní se nám viditelné tmavé kruhy pod očima i výrazné otoky. Používá se ráno i večer na oční okolí.

Vyzkoušejte produkty Pevonia Botanika Lumablanc® Cream a Eye Contour Lift & Glow – Lumafirm® pro ženy mezi 30 a 50 lety.

Vyzkoušejte produkty Pevonia Botanika Lumablanc® Cream a Eye Contour Lift & Glow – Lumafirm® pro ženy mezi 30 a 50 lety.

 

Zdroj obrázků: FL, Pevonia Botanica

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail