Pařížská móda se vám teď představí v druhém dílu velké fotogalerie: To nejlepší z Paris Fashion Week pro jaro a léto 2015.

Týdny módy bývají někdy docela nuda. Řekneme si to klidně na rovinu. V Česku třeba mají k fashion zábavě ještě dost daleko. Staří bardi v Paříži se však chtějí bavit. Karl Lagerfeld už normální módní přehlídky ani nedělá a tentokrát se na jeho přehlídce opět nikdo nenudit.Pařížská móda Chanel se dostala skutečně do ulic a Karl poslal své „holky“ hezky manifestovat do ulic za ženské práva. Karl Lagerfeld je prostě feminista. Aby taky nebyl, když zvelebuje odkaz slavné Coco Chanel. A prý také své matky, která byla rovněž feministka.

To nejlepší z Paris Fashion Week pro jaro a léto 2015 – inspirujte se pařížskou a francouzskou módou.

To nejlepší z Paris Fashion Week pro jaro a léto 2015 – inspirujte se pařížskou a francouzskou módou.

O další velkolepou šou se postaral Jean-Paul Gaultier. Oficiálně se loučil, protože jak už dříve oznámil, vyklízí prostor Ready-to-Wear, nebo chcete-li Prêt-à-porter módy. Věnovat se už bude jen luxusní Haute Couture a speciálním projektům, třeba oblékat zpěvačky na turné, jako právě teď Kylie Minogue.

Pařížská móda se vám teď představí v druhém dílu velké fotogalerie: To nejlepší z Paris Fashion Week pro jaro a léto 2015. Rozhodně se podívejte, móda povětšinou francouzských módních domů stojí za to!

FOTOGALERIE: To nejlepší z Paris Fashion Week S/S 2015

12...6

Zdroj obrázků: RTW kolekce Paris Fashion Week S/S 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail