Víte, že parafín je pomocník, který nás umí omladit? Dopřejte omlazení svým rukám a nohám. Parafínová vana je teď i pro domácí použití.

Kosmetické salony nás lákají na velký hit – ošetření pokožky rukou či nohou pomocí parafínu. Víte ale, že výhody parafínové vany lze využít i v domácím prostředí? V nabídce specializovaného e-shopu  NehtyProfi.cz totiž najdete i parafínovou vanu s kompletním příslušenstvím pro domácí použití. Neplaťte zbytečně za ošetření v salonu. Navíc s vlastním vybavením vanou a parafínem si tuto péči dokážete dopřávat mnohem častěji. Co vše nám parafínová vana přinese do naší péče o krásné ruce nebo nohy?

Parafínová vana je nyní i pro domácí použití. S kompletním příslušenstvím včetně parafínu ji koupíte na Nehtyprofi.cz.

Parafínová vana je nyní i pro domácí použití. S kompletním příslušenstvím včetně parafínu ji koupíte na Nehtyprofi.cz.

Péče parafínovým voskem nebo „křišťálová maska“ pro vaše ruce a nohy

„Křišťálová maska“ – i pod tímto názvem se občas s ošetřením rukou a nohou parafínovým voskem setkáváme. Je to ošetření, které se hodí bez rozdílu ročního období, v zimě i v létě a to jak na rukou, tak na nohou. Co čekat od parafínového vosku? Parafín dokáže pleti dodat potřebné vitamíny a kolagen, jenž zabraňuje stárnutí a dokonce opravuje již vniklé vady na pokožce. Má i bělící účinek, takže nám pomáhá zbavit se nežádoucích skvrn zejména na rukou. V podstatě jde o bojovníka proti vráskám a stárnutí, kterého dokážeme díky parafínové vaně vyslat na pomoc našim končetinám. A zejména pokud jde o ruce, není radno péči zanedbávat. Protože jsou to právě ruce, které na nás často prozradí, kolik nám je doopravdy let.

Parafínová vana od Nehtyprofi.cz.

Parafínová vana od Nehtyprofi.cz.

♥ TIP: UV lampy pro dokonalou domácí modeláž nehtů

Nehtyprofi.cz jsou místem, kde pořídíte vše pro modeláž nehtů. Společnost je dodavatelem pro profesionální salony, ale i pro ty, kdo chtějí zvládnou péči o své krásné nehty samy doma. Podívejte se v nabídce nejen na laky na nehty, ale i na UV lampy a LED lampy pro domácí použití. Právě UV lampa vám pomůže aplikovat gelové nehty i v domácím prostředí.

Parafínová vana na domácí použití

Já osobně si sice návštěvy beauty salonů většinou užiji, ale často je nenavštěvuji. Nemám na ně čas a tak péči salonů obvykle supluji domácí péčí. Není to nic špatné – pokud víte jak na to, máte k tomu příslušné vybavení, jehož pořízení ani nemusí být příliš drahé a samozřejmě pokud si umíte na sebe udělat chvilku a pečovat o sebe nad rámec denní rutiny. Nehtyprofi parafínová vana pro domácí použití je vlastně dvojitá nádoba, ve které se dá bez rizika připálení rozpustit pečující parafín. Parafínový vosk je známý pomocník při péči o tělo. Skvěle udržuje teplotu po zahřátí a díky ní dokáže stimulovat krevní oběh. Teplem se otevřou póry a přes ně se nám pak do těla mnohem snadněji vstřebávají pečující a výživné látky. Je to vlastně taková minisauna.

Parafínová vana od Nehtyprofi.cz.

Parafínová vana od Nehtyprofi.cz.

Parafínová lázeň má silně hydratační účinky

Trpíte suchostí rukou nebo tvrdnutím pokožky na nohou? Právě pro tyto účely je parafínová vana naprosto ideální. Ošetříte v ní suché ruce, stárnoucí a přesušené hřbety dlaní i sesychající pokožku chodidel i patních ostruh. Já osobně jsem parafínovou vanu použila i na ošetření bolestivě suchých loktů – úspěšně! Kůže, která je před aplikací parafínu suchá, se rychle hydratuje a regeneruje. Ne každému je příjemné neustálé mazaní krémy a ne každému pomáhá. Proto je parafínová vana pro domácí použití vyhledávaným řešením.

Parafínová vana však nemusí mít jen pozitivní kosmetické účinky. Skvěle zafunguje, pokud trpíte nedokrvením končetin nebo bolestí kloubů rukou, na které se doporučuje ošetření teplem. K pozitivnějšímu zdravotnímu účinku se samozřejmě opět přidá i kosmetický benefit – nádherná pokožka ošetřených míst.

♥ TIP: Znáte Gel laky na nehty?

Znáte hit manikúry – gel lak na nehty? Spojuje to nejlepší z laků a gelů. Nanáší se stejně jako běžné laky na nehty, honosí se úžasným leskem, dlouhou trvanlivostí, ale přitom snadným odstraňováním. Gel laky mají schopnost zkvalitňovat naše přírodní nehty. Pro gel-lak potřebujete UV lampu na jeho vytvrzení. Nejlepší UV lampy pro domácí péči o nehty vám opět nabídne e-shop Nehtyprofi.cz.

Zdroj obrázků: FL, Nehtyprofi.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail