O našem úspěchu a kariéře rozhoduje nejen to, co umíme a v čem jsme dobří, ale také to, jak vypadáme. Víte jak vypadají účesy úspěšných mužů? Podívejte se!

Na účesu záleží. Pánské účesy ovlivňují, co si o nás lidé myslí. Jsou naší image. Stačí si dát hezké brýle a vypadáte chytře. Oblečte si sako a košili a vypadáte úspěšně. Nechte si plnovous a vypadáte seriózně. To jak vypadáme ovlivňuje to, co si o nás lidé myslí. Především ti, kterým jsme nedovolili nás více poznat nebo ti, kteří nás potkávají prvně. Pánské účesy se na názoru našeho okolí na nás podílí stejně tak, jako oblečení. Chcete být úspěšný finančník? Dlouhé rovné mastné vlasy vám kariéru nevybudují. Chcete být úspěšným manažerem? Zoufalý účes sestříhaný na ježka vás může zakonzervovat v nižším managementu napořád. Nenosíte zrovna seriózní účes a mezi obchodníky u vás v kanceláři se bude propouštět? Můžete být mezi prvními! Nový účes vám pomůže změnit image. Dnes nebudeme mluvit sice o tom, jaký pánský účes se ke které pozici hodí, dostanete od nás ale dárek – typ na 100 seriózních a módních pánských účesů do práce – konkrétně takových, se kterými můžete budovat svoji úspěšnou kancelářskou kariéru.

Pánské účesy do práce – nechte se ostříhat tak, aby vám vlasy a vaše nová image pomáhaly budovat úspěšnou kariéru.

Pánské účesy do práce – nechte se ostříhat tak, aby vám vlasy a vaše nová image pomáhaly budovat úspěšnou kariéru.

FOTOGALERIE: Pánské účesy do kanceláře

12...5

Pánské účesy do kanceláře – pravidla, kterými bychom se měli řídit při jejich výběru!

  • Pánské účesy do práce a do kanceláře musí mít skutečně kvalitní sestřih – ráno nám nesmí odstávat různé růžky ani hnízda. Než se svěřovat do rukou přítelkyně s nůžkami, raději si najděte pořádného holiče a zůstaňte mu věrní!
  • Pokud se rozhodnete pro nový pánský účes, nestyďte se do kadeřnictví či k holiči vypravit s vytištěným obrázkem. Kadeřník jen těžko pochopí, co si představujete pod „nakrátko a tady delší“ .
  • Neznásilňujte své vlasy. Pokud je máte například přirozeně vlnité, nesnažte se je rovnat. Kadeřník vám poradí, jaké pánské účesyjsou pro váš typ vlasů nejvhodnější.
  • Nebraňte se používání stylingu. S kvalitním nebudete vypadat jako napomádovaný blb. Styling vám ale pomůže vlasy udržet v požadovaném tvaru, dokáže částečně pánský účes měnit a přizpůsobovat jej různým situacím (např. uhlazenější účes pro slavnostní příležitosti) a současně brání například maštění vlasů.
  • Sebelepší pánský účes je k ničemu, pokud nevyřešíte problémy s vlasy, které máte. Na lupy i proti maštění dnes existují účinné šampóny i jiné přípravky. Nechte si poradit v kadeřnictví, v drogérii nebo v lékárně.
  • Svůj pánský účes pravidelně udržujte. Návštěva holiče nebo kadeřníka jednou za měsíc vás nemine!

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail