Nikdy nevíš, kdy půjdeš do naha! Pánské spodní prádlo tě nesmí zklamat!
Nikdy nevíš, kdy půjdeš do naha! Pánské spodní prádlo tě nesmí zklamat!

Pánské spodní prádlo je stále vyzývavější!

Nosíte „spoďáry“ z Tesca? Tak to si koledujete o pěkný trapas. Pánské spodní prádlo se dnes posunulo za hranice nudné klasiky!

Podzim brzy přinese nové módní trendy pro sezónu podzim/zima 2015/2016 a to i co se týče pánského spodního prádla. Co bychom měli do svého intimního šatníku doplnit? Pánské spodní prádlo vypadá odvážněji než kdy dříve a přestože se primárně snaží dopřát nám stále více pohodlí, nelze popřít, že nám nové střihy také přidají na sexappealu. Cílem už dávno není „vmáčknout a schovat“, ale dopřát si pohodlí a klidně se tak trochu pochlubit. Vždyť na co se mořit v posilce, na kole, či si upírat pořádné „paleo“ hody, když pak své tělo zabalíme do nudných slipů či boxerek z Tesca? Móda pánského spodního prádla je už mnohem dál!

Zaplavte si klidně ve slipech!

Slipy, boxerky, trenýrky, jocksy, pánská tanga – nosí se skutečně naprosto vše! A mezi tímto rozsáhlým výběrem skvělých střihů se objevují perly, které byste neměli přehlédnout. Víte o tom, že existuje pánské spodní prádlo, ve kterém si můžete i zaplavat? Léto ještě nekončí a tak je tento unikátní hybrid stále aktuální. Plavkové pánské spodní prádlo, které můžete bez ztráty pohodlí nosit celý den a kdykoliv si v něm i zaplavat, nabízí značka Joe Snyder. Prodává jí e-shop s pánským spodním prádlem DMXGear.cz. Plavky a pánské spodní prádlo v jednom najdete v různých střizích. Nechybí oblíbené pánské boxerky, boxerky sportovnějšího střihu s lemováním, pánská tanga, pánské slipy či jockstrapy. Fintou je rychleschnoucí materiál, který se navíc ve vodě nevytahá. Můžete tak před objektem svého srdce sehrát klidně nezapomenutelnou scénu spontánnosti a směle se vykoupat ve fontáně nebo se podvečer vrhnout na chvíli do rybníku – jen tak ve slipech!

Hitem je pánské spodní prádlo z rychleschnoucího materiálu, které lze používat i jako plavky. Najdete jej v nabídce e-shopu DMXgear.cz.
Hitem je pánské spodní prádlo z rychleschnoucího materiálu, které lze používat i jako plavky. Najdete jej v nabídce e-shopu DMXgear.cz.
Hitem je pánské spodní prádlo z rychleschnoucího materiálu, které lze používat i jako plavky. Najdete jej v nabídce e-shopu DMXgear.cz.
Hitem je pánské spodní prádlo z rychleschnoucího materiálu, které lze používat i jako plavky. Najdete jej v nabídce e-shopu DMXgear.cz.

Značka Joe Snyder se skutečně nebojí zajít daleko za hranice klasiky. V nabídce pánského spodního prádla nechybí dokonce ano krajkové poloboxerky či polotanga z průhledných materiálů.

Krajka už se „neštítí“ ani pánského spodního prádla. Konečně si tento vzdušný a efektní materiál nemusí užívat jenom ženy! Krajkové poloboxerky a polotanga najdete v nabídce e-shopu DMXgear.cz.
Krajka už se „neštítí“ ani pánského spodního prádla. Konečně si tento vzdušný a efektní materiál nemusí užívat jenom ženy! Krajkové poloboxerky a polotanga najdete v nabídce e-shopu DMXgear.cz.
♥ TIP: DMXgear samozřejmě nabízí i nejoblíbenější klasiku – kvalitní pánské značkové boxerky >>

Nejlepší pánské spodní prádlo jaké jste kdy měli? Zkuste kanadskou značku Gregg Homme!

Možná jste až doposud žili s tím, že to nejlepší prádlo, které jste kdy koupili, je z Marks&Spencer nebo z Next. Ale to ještě za sebou nemáte ochutnávku kanadské módní značky Gregg Homme. Jedinečný design a skvělá kvalita předčí s největší pravděpodobností vše, co jste doposud pod kalhotami nosili. Klasičtější i vyzývavější modely pánského spodního prádla – nic v nabídce značky, kterou opět prodáváDMXgear.cz nechybí. A co je hitem aktuální kolekce? Pro mne rozhodně černé boxerky s kováním. Super materiál, netradiční, ale skvěle padnoucí střih a kromě kování také velice efektní postranní děrování, dělají z těchto pánských boxerek pro mne jednoznačného favorita.

Boxerky Gregg Homme s efektním kováním jsou z kolekce kanadské značky, jejíž sortiment pánského spodního prádla koupíte v e-shopu DMXgear.cz.
Boxerky Gregg Homme s efektním kováním jsou z kolekce kanadské značky, jejíž sortiment pánského spodního prádla koupíte v e-shopu DMXgear.cz.

Ani u značky Gregg Homme se nebojí být více sexy. Průhlednost, děrování a pohodlné střihy uzpůsobené pánským partiím – to vše vypadá velice mužně. Pánské slipy s efektními dírkami po stranách a na zadních partiích jsou jen jedním z příkladů toho, že pánské spodní prádlo skutečně nejde nakupovat ve vietnamské tržnici!

Pánské slipy Gregg Homme jsou díky dírkám na zadní části nejen vzdušné, ale i svůdné. Koupíte je v e-shopu DMXgear.cz.
Pánské slipy Gregg Homme jsou díky dírkám na zadní části nejen vzdušné, ale i svůdné. Koupíte je v e-shopu DMXgear.cz.
♥ TIP: Jste nenapravitelným milovníkem značky CK? Spodní prádlo Calvin Klein je rovněž součástí sortimentu e-shopu DMXgear.cz. 

Dejte svému pánskému spodnímu prádlu barvy!

Nemusíte se utápět v černé klasice ani v bílé sterilitě. Do šatníku, a to i do spodního prádla, směle vpusťte barvy. Bojíte se, že nevypadají dostatečně mužně? Tak si vyberte pánské spodní prádlo, které barvy kombinuje ve sportovním duchu – tak jak to bývá na sportovních dresech a sportovním oblečení. Doporučit vám mohu například pánské boxerky Pump!, na kterých dominuje červená barva. A zajímavé kousky nabízí také německá značka Barcode Berlin. V nabídce této značky najdete kromě mnoha výstřednějších kousků také velice oblíbený střih pánských slipů. Tyto pánské slipy si můžete vybrat ve stejném střihu v několika barevných kombinacích. Obě značky jsou opět součástí sortimentu e-shopu DMXgear.cz.

Nebojte se barevného spodního prádla! Módní kousky na obrázku jsou od značky Pump!
Nebojte se barevného spodního prádla! Módní kousky na obrázku jsou od značky Pump!
Nebojte se barevného spodního prádla! Módní kousky na obrázku jsou od značky Barcode Berlin.
Nebojte se barevného spodního prádla! Módní kousky na obrázku jsou od značky Barcode Berlin.

Zdroj obrázků: FL, DMXgear.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail