Pánská taška jezevčík je praktickým řešením pro muže, kteří potřebují spojit eleganci s dostatečně velkým prostorem pánské tašky či aktovky.

Velká nebo malá taška? Tento dotaz si nekladou jenom naše polovičky při výběru kabelky. Ani nám mužům se nechce běžně nosit příliš velkou tašku nebo aktovku, jenomže občas se velká pánská taška nejen hodí, ale je dokonce nezbytností. Jaké pánské tašky si tedy vybrat? Nejlépe takové, které umí růst dle našich potřeb. Pánská taška jezevčík je přesně takovou. Díky speciálnímu střihu umí velice snadno zvětšit svůj objem. Uprostřed tašky se nachází zip, který když rozepnete, uvolní prostřední část pánské tašky a tu pak snadno rozhrnete téměř do délkových proporcí oblíbeného domácího přítele – jezevčíka.

Pánská taška jezevčík roste podle vašich potřeb. Ručně šitý model na obrázku je z kolekce české značky Yark. (Cena: 600 Kč)

Pánská taška jezevčík roste podle vašich potřeb. Ručně šitý model na obrázku je z kolekce české značky Yark. (Cena: 600 Kč)

Pánská taška jezevčík – přítel, který neštěká ani nekouše!

Svého „jezevčíka“ noste v ruce ale i pes rameno. Popruh je odepínací, takže nepřekáží, pokud tento způsob nošení není pro vás ten pravý. Výhodou pánské tašky jezevčík je snaha nabídnout co nejvíce prostoru. Nejenže se dá taška objemově zvětšit, ale i vnitřní prostor je bez omezujícího členění. To však neznamená, že se v něm ztratí různý maličkosti, jako klíče, mobil, doklady a další drobnější každodenní nezbytnosti K jejich přehlednému uložení slouží dvě boční uzavírací kapsy. Doklady uložíte ještě přehledněji do nenápadné kapsičky se zipem na přední klopě tašky.

Aktovka jezevčík je oblíbeným modelem pánské tašky. Sáhnout ale po jakékoliv se nevyplatí. Je třeba si vybírat nejen hezký a nadčasový design, ale rovněž kvalitní provedení. I dnes se dají koupit místo čínských výrobků české pánské tašky. Vyrábí je i česká firma Yark. Její pánská taška jezevčík  patří už léta mezi nejprodávanější modely pánských tašek. Vyrábí se ručně z kvalitní syntetické usně, je téměř bezúdržbová a z rozměrů 35x25x13 centimetrů ji díky zipu snadno roztáhnete až na délku 43 centimetrů. Vešel by se do ní i váš skutečný jezevčík!

Zdroj obrázků: FL, Yark

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail