n8ivYsdsXjs

Nová pánská móda H&M jaro/léto 2015 se představuje jako kolekce se smyslem pro městskou maskulinitu. Podívejte se na video!

Jarní a letní lookbook 2015 H&M představuje muže jako „nové občany“. New citizen – muž se smyslem pro styl, s odvahou kombinovat nekombinovatelné a s vizionářským pohledem na módu směle vytvářející nové trendy z minulosti. Pánská móda H&M pro jaro/léto 2015se představuje jako městská kolekce s praktickými kousky šatníku. Saka střídají motobundy, bombery i delší parky, kalhoty jsou zkrácené a v slim střihu, nebo naopak pohodlně rozvolněné k nerozeznání od tepláků. Jednotlivé kousky z pánské kolekce H&M ale samy o sobě nic neznamenají. Skutečným bonbónkem je až jejich vzájemné kombinovaní do outfitů. Pod sakem se objeví mikina, lesklá stříbrná bomber bunda je kombinovaná s teplákovými kalhotami. Musíte mít dostatečnou míru osobního šarmu, abyste v podobných kombinacích nepřipomínal spíše bezdomovce než fashionmana. Ale to není kritika nové pánské kolekce H&M pro jaro a léto 2015. Jen malé varování, že zatímco jednotlivé kousky mohou „ochutnat“ téměř všichni muži, outfity, které lookbook H&M S/S 2015 prezentuje jsou spíše pro mladší krev kolující v žilách, která má navíc módně zmutované krevní deštičky.

VIDEO: Pánská móda H&M pro jaro/léto – lookbook

Pánská móda H&M pro jaro/léto 2015 a zajímavé stylingové tipy

  • Zkrácené kalhoty ve slim střihu odhalují v lookbooku H&M kotníky v botách bez ponožek.
  • Lesklé prvky patří do pánské módy. V pánské H&M kolekci pro jaro/léto 2015 se objevují například na bílém pulovru vždy na koncích rukávu a na spodní částí svetru. Předcházející sezónu módní colorbloky tak H&M prezentuje jako bloky kombinující lesk a mat.
  • Na vzory je lookbook skoupí, ale úplně nechybí. Na tričku i mikině se objevuje trochu zprofanovaný, ale stále oblíbený faialovkastý motiv galaxie.
  • Pánská móda H&M pro jaro/léto 2015 se chlubí odvahou vrstvit struktury a to dost netradičně – pod sako teď patří to, co tam dříve nepatřilo.
  • Podobně je na tom kombinování jednotlivých kousků z nového pánského šatníku H&M. Vesmírně lesklá stříbrná bomber bunda se prezentuje jako ideální kombinace pro teplákové kalhoty.
  • Zatímco světový designéři se pro letošní jaro a léto nebojí do pánského šatníku přidat větší množství průhledných prvků, pánská móda H&M jde na to malinko opatrněji. Například v podobě síťoviny, která nahradila část rukávů na bundě.

Zdroj obrázků a videa: lookbook  H&M – pánská móda jaro/léto 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail