Pánská kolekce Alexander Wang pro H&M a její kompletní lookbook vám představí nový futuristický pohled na pánskou sportovní módu.

Tepláky už nejsou vulgarizmem. Stejně ani trenýrky nebo tílko. Protože pánská kolekce Alexander Wang pro H&M představuje tyto i další kousky pánského sportovního šatníku ve zcela nové podobě. Americký mladý módní návrhář Alexander Wang vytvořil pro H&M speciální designérskou kolekci, která obsahuje i kousky pro pánský šatník. A nejde jen o několik málo kousků. Lookbook pánské kolekce Alexander Wang pro H&M je bohat na kousky, které v šatníku využijeme jako ryze sportovní, ale také jako úchvatné volnočasové kousky. Podívejte se na lookbook pro muže Alexander Wang pro H&M také v galerii.

Pánská kolekce Alexander Wang pro H&M: lookbook pro muže.

Pánská kolekce Alexander Wang pro H&M: lookbook pro muže.

FOTOGALERIE: Pánská kolekce Alexander Wang pro H&M

Pánská kolekce Alexander Wang pro H&M – v H&M již 6. 11. 2014!

Módní pánská kolekce Alexander Wang pro H&M se v buticích znaky začne prodávat 6. 11. 2014. Stejně jako předchozí módní kolekce H&M vytvořené se světově proslulými designéry, jde o limitovanou kolekci a pokud si tedy chcete ulovit svůj fashion kousek, nebo si pořídit dokonce celý outfit, rozhodně pak nákup neodkládejte a pořiďte si jej hned první den prodeje kolekce. Kolekce se bude prodávat pouze ve vybraných buticích H&M, v Česku s největší pravděpodobností pouze v pražském butiku H&M v Myslbeku.

Zdroj obrázků: pánská kolekce Alexander Wang x H&M, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail