Osobní rozvoj, koučink, i pomoc zdolávání životních překážek, nabízí speciální služba Therapy Center zaměřená výhradně na ženy a dívky.

Život nám staví do cesty neustále překážky. Není zapotřebí kvůli tomu zoufat, ale naučit se je zdolávat a z každého podobného „zápasu“ vyjít jako vítěz. Třeba jen díky tomu, že budeme opět bohatší o nové zkušenosti. Jako ženy jsme citlivější a vnímavější. Máme své specifické bolístky i životní karamboly. A právě pro nás je tady speciální služba zaměřená na osobní rozvoj   Therapy Center, která se specializuje výhradně na pomoc dívkám a ženám, včetně psychoterapie, pomoci při nalezení vnitřní rovnováhy, posílení sebevědomí i zvýšení naší schopnosti sebeprosazení se.

Naleznete opět svoji rovnováhu i energii. Therapy Center se specializuje na osobní rozvoj, koučink a psychoterapii výhradně pro ženy a dívky.

Naleznete opět svoji rovnováhu i energii. Therapy Center se specializuje na osobní rozvoj, koučink a psychoterapii výhradně pro ženy a dívky.

Osobní rozvoj i psychoterapie pro ženy má svá specifika

V mužském světě se naší ženské duši nežije lehce. City jsou považovány téměř za přežitek a uspět znamená potlačit je. Jenomže my se až příliš často fixujeme na konkrétní osobu, nebo nás trápí láska – často třeba jen platonická. Není nic nepřirozeného, že musíme v životě překonávat období, kdy máme v hlavě zmatek, spíše sníme než konáme, jsme prostě zablokované a neumíme se bez pomoci nakopnout k akci. Velice často jsme nejisté při rozhodování a nevěříme si, když jde o odhodlání realizovat naše vysněné plány. V krizi se dostáváme dokonce do stavů, kdy se uzavíráme do sebe, doslova se sebetýráme různými obavami, dokonce máme strach mluvit s lidmi či mezi ně chodit. Mnohé z nás to zkusily řešit pomocí různých duchovních myšlenek a učení, obvykle jsme těchto alternativních učení prozkoumaly hned několik, jenomže místo toho, aby nám pomohly, se teď potácíme v jakési psychospirituální krizi. Jsme zmatené a často vytržené z reality.

Toto všechno jsou problémy, které mohu zastihnout nepřipravenou nás samotnou, ale stejně tak naši mámu, sestru, dobrou kamarádku či kolegyni. Velice často zjistíme, že se v podobné krizi zmítá naše dospívající dcera. Depresivní myšlenky a viditelně pasivní přístup k životu by měly být skutečně již tím posledním varovným signálem, kdy je nutné vyhledat pomoc. A právě pro nás ženy, matky, sestry a dcery je tady Therapy Center terapie pro dívky a ženy.

O Therapy Center Praha

Služba psychoterapie Praha – Terapy Center, se zaměřuje na odborné psychologické konzultace, psychoterapii a koučování. Konzultanti mají speciální akreditace a vzdělání v oboru psychologie. Terapie pro ženy nabízí klientkám všestranný rozvoj jejich osobnosti, pomáhá nalézt ztracenou vnitřní rovnováhu, sebevědomí i schopnost prosadit se. S úspěchem jsou metody využívané při pomoci dospívajícím dívkám, ženám v různých nepříjemných životních situacích, ale i ženám, které potřebují najít „svoje místo“ v nové pracovní roli či vedoucí pozici. Objednejte se a „chytněte svěží vítr do plachet“ i vy. Věnovat se vám budou specialisté, kteří chápou naši ženskou duši, naše problémy a kteří se nám pomohou vyhnout největším omylům osobního rozvoje.

Zdroj obrázků: FL, Therapy Center

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail