Podzimní večírky, obchodní schůzky nebo pracovní obědy na konci roku – jak se na ně obléct? Doslova s celým novým šatníkem pro tyto příležitosti přišla Orsay.

Zimní oslavy 2014 – tak nazvala značka Orsay svoji kolekci malých černých pro tuto sezónu. Především Orsay šaty, ale také několik dalších kousků k nim, včetně efektních a módních šperků, kabelek nebo štol, z těch všech můžete namixovat slavnostně-elegantní outfity pro letošní podzimní a zimní večírky nebo party. Ale nejen tam. Když zrovna potřebujete vypadat elegantně v práci, většinu ze šatů v Orsay kolekci pro podzim/zima 2014/2015 můžete směle obléct i tam.

Orsay šaty nakombinujete do perfektních outfitů – na party i jako elegantní oblečení do práce.

Orsay šaty nakombinujete do perfektních outfitů – na party i jako elegantní oblečení do práce.

Orsay šaty ve stylu malých černých naznačují barevnost této kolekce. Kromě několika černo-bílých kousků, jsou modely šatů z Orsay černé. Jednodílné především pouzdrové šaty můžete vyměnit také za dvoudílní komplety složené z halenky a sukně, nebo zkusit slavnostní černo-bílý overal.

FOTOGALERIE: Orsay šaty podzim/zima 2014/2015 a party kolekce

Orsay šaty jako malé černé s krajkou

Krajka je hlavním ozdobným prvkem slavnostní kolekce Orsay. Někdy zdobí Orsay šaty pouze decentně, na výstřihu, na zádech nebo na rukávech, jindy jsou šaty celokrajkové. Nemusíte se však bát průhlednosti. Ta je jen fingovaná a šaty Orsay jsou pošité tělovým odstínem tkaniny. Většina šatů je v délce ke kolenům, ale v kolekci najdete také dlouhé Orsay šaty, které můžete obléct dokonce na ples nebo do divadla, pokud se chystáte například do opery nebo do Národního divadla. Pro jiné divadelní scény se hodí právě méně slavnostní kolekce party šatů Orsay.

Orsay šaty z party kolekce pro podzim a zimu 2014/2015 vsází na zdobení krajkou.

Orsay šaty z party kolekce pro podzim a zimu 2014/2015 vsází na zdobení krajkou.

Módní doplňky z Orsay – zlato, perly a petrolejová modř

Mezi módními doplňky Orsay, které mají party kolekci šatů a dalších kousků doplnit, zařadila značka kabelku a masivní náhrdelník stavící na kontrastu černého outfitu, bílých perel a lesklého zlata. Módní zlato-černé psaníčko bude s masivním a módním náhrdelníkem dokonale ladit a celý outfit pak můžete doplnit černými lodičkami.

Módní doplňky z Orsay – zlato a perly

Módní doplňky z Orsay – zlato a perly

Druhým barevným Orsay nápadem jsou štoly v petrolejové barvě. Je to zjednodušeně řečeno velice specifický modrozelený odstín, který je ale velice slušivý. Zatímco v podobě kožešinové šály bude ideální právě na večírek, v podobě jemnější šály jej můžete doladit například k šatům do práce, u kterých tak trochu „shodí“ jejich slavnostní ráz. Takže elegance zůstane, ale nikdo vás nebude podezírat, že si pracovní den pletete s večírkem.

Štoly jako módní doplňky v petrolejové barvě

Štoly jako módní doplňky v petrolejové barvě

Zdroj obrázků: Orsay šaty a kolekce pro podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail