Značka Orsay představila nové oblečení do kanceláře. Nádherné halenky Orsay doplňují další klasické prvky kancelářské módy: sako, sukně a kalhoty.

Nakupujete v Orsay? Pokud ne, začněte. Je to kvalitní móda, která má místo i v mém šatníku. Tentokrát se značka předvedla opět v dobrém světle. Teď v létě, kdy se nám sedět v kanceláři skutečně nechce, nám udělala radost alespoň novým byznys lookem a novými outfity kancelářské módy, ve kterých se nedostane do sporu ani s přísnějším business dresscode. Oblečení do kanceláře Orsay nabízí základní kousky: dámský kostým, dámské sako, vestu, kalhoty, sukni a šaty. Vše je v neutrálních barvách, takže se vám budou kousky snadno kombinovat navzájem a každý z nich se změní k nepoznání doplněním o atraktivní halenku, luxusnější tričko nebo módní doplňky. Vše najdete přímo v kolekci Orsay.

Nová kolekce dámského oblečení do kanceláře od Orsay. V kolekci koupíte základní kousky pro byznys look i romantické halenky.

Nová kolekce dámského oblečení do kanceláře od Orsay. V kolekci koupíte základní kousky pro byznys look i romantické halenky.

FOTOGALERIE: Oblečení do kanceláře Orsay – nová byznys kolekce 2014
♥ Tip: Nové oblečení vás navnadí nejspíš také na nový účes. Podívejte se na fotogalerii účesů do kanceláře. 50 tipů na krátké účesy do kanceláře >>

Oblečení do kanceláře Orsay – podívejte se na základní Orsay business look!

Z nové kolekce byznys oblečení Orsay vytvoříte nesčetné množství kombinací. Teď se spolu ale podíváme na ty nejzdařilejší. Elegance do kanceláře od Orsay má skutečně mnoho variant.

Sukně Orsay v kombinaci s romantickou halenkou, pouzdrové šaty Orsay do kanceláře, byznys dámský smoking a jednoduchý elegantní kalhotový outfit – všechny tyto kousky Orsay oblečení můžete spolu navzájem snadno kombinovat.

Sukně Orsay v kombinaci s romantickou halenkou, pouzdrové šaty Orsay do kanceláře, byznys dámský smoking a jednoduchý elegantní kalhotový outfit – všechny tyto kousky Orsay oblečení můžete spolu navzájem snadno kombinovat.

Nejvydařenější z kolekce oblečení do kanceláře je vzájemně kombinovatelná série business oblečení v šedé barvě, ve které je oděv ozvláštněn kontrastními černými všívanými částmi. S černým kontrastem pracuje móda Orsay tak, aby mělo optickýzeštíhlující efekt. Ideálně se to povedlo zejména u šatů z kolekce. Pouzdrové šaty Orsayopticky zeštíhlují natolik, že vypadáte téměř o 10 kilogramů lehčí.

Zajímavým kouskem pánský smoking Orsaypřetransformovaný do dnes tak módní podoby pro ženy. Dámský smoking Orsay ale není určen jako náhrada večerních šatů. Je to klasické elegantní oblečení do kanceláře v extra módním provedení. Dokonale vypadá se sukní, podle mne ještě lépe, když si k němu oblečete pouzdrové zkrácené kalhoty a nosit jej můžete i jako sako k pouzdrovým šatům.

Žádaná černá, tmavě modrá a béžová klasika od Orsay v nové kancelářské kolekci rovněž nechybí

Pokud nejste milovnice šedé, nebo potřebujete svůj byznys šatník doplnit větším množstvím oblečení do zaměstnání, v nové kolekci Orsay najdete také basic střihy černého, béžového a tmavomodrého kostýmu. Béžová je barva velice variabilní, tu kterou Orsay do kanceláře vybrala má barvu ranní bílé kávy. Možná právě přesně takové, jakou si po ránu jako vzpruhu děláte v kanceláři. Co vám z kancelářského tříbarevného sortimentu doporučuji? Podívejte se!

Orsay vás obleče do kanceláře. Zkuste nové outfity – oblečení Orsay z této kolekce snadno nakombinujete. Sako, vesta, halenka, kalhoty, sukně i šaty – to vše můžete kombinovat v jedné nebo ve více barvách.

Orsay vás obleče do kanceláře. Zkuste nové outfity – oblečení Orsay z této kolekce snadno nakombinujete. Sako, vesta, halenka, kalhoty, sukně i šaty – to vše můžete kombinovat v jedné nebo ve více barvách.

Halenky Orsay přinesou do kanceláře romantiku

Nakonec jsem si nechala to nejlepší. Halenky Orsay, které značka do své byznys kolekce oblečení do kanceláře zařadila. Jsou skutečně vydařené. Působí velice romanticky a i byznys oblečení přidávají ženskost a sexappeal.

Halenky Orsay jsou ideální jako obleční do kanceláře – konkrétně do byznys kostýmů.

Halenky Orsay jsou ideální jako obleční do kanceláře – konkrétně do byznys kostýmů.

Móda Orsay z byznys kolekce se prodává ve velikost 32 až 44. Já se svoji malou postavou velice oceňuji, že číslování začíná už tak nízko a věřte, že to nejsou jen čísla pro vychrtlé modelky. Pro českou ženu je nejběžnějším číslováním v evropské míře 38, 40, 42 a 44. Bez problémů si tedy z tohoto oblečení do kanceláře vybere většina z nás.

Zdroj obrázků: Orsay

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail