ORSAY móda se v katalogu zima 2014 tentokrát představuje ve své slavnostní party nádheře, ale také jako hřejivé oblečení pro zimní šatník.

ORSAY móda se v zimním katalogu 2014 představuje jako fascinující čas s kouzelnou atmosférou Vánoc. Zatímco podzimní lookbook ORSAY 2014 byl focený v Benátkách, pro zimní katalog ORSAY 2014 sloužily jako kulisy pro dokonalou módní atmosféru exteriéry města módy – Paříže. Přemýšlíte, jak se obléct ke štědrovečernímu stolu? Nebo co si obléct na silvestrovskou partyMóda ORSAY v katalogu zima 2014 nabízí vše, co pro tyto slavnostní chvíle potřebujeme. Z barev převládá módní černá, kterou doplňují odstíny růžové, červené, béžové i námořnické modré.

ORSAY móda inspiruje svojí noblesou – halenka s krajkou přes ramena je z katalogu ORSAY podzim/zima 2014/2015.

ORSAY móda inspiruje svojí noblesou – halenka s krajkou přes ramena je z katalogu ORSAY podzim/zima 2014/2015.

ORSAY móda jako z Paříže

Nová zimní ORSAY móda 2014 se zaměřuje na okouzlující a ženské oblečení inspirováno hlavním městem módy – Paříží. Každá žena by se v oblečení ORSAY měla stát klenotem. Nemusíte se ani ověšet šperky. ORSAY již vše vyšperkoval luxusem sám. V kolekci z kataloguORSAY pro zimu 2014 nechybí modely zdobené kontrastně barevnou krajkou či umělými kožešinami. Luxus je završen hřejivou kašmírovou módou. Kolekce oblečení ORSAY doplňují také povedené módní doplňky ORSAY. V nádherných barvách si můžete ke kolekci oblečení ORSAY pořídit také bižuterii. ORSAY móda však není oblečením pro jednu sezónu. Tyto nadčasové kousky, které v lookbooku vidíte, budou stálicemi vašeho šatníku rozhodně déle.

Zimní ORSAY móda 2014 – šaty s krajkou v kontrastní barvě poslouží jako elegance do práce i kousek na večírek.

Zimní ORSAY móda 2014 – šaty s krajkou v kontrastní barvě poslouží jako elegance do práce i kousek na večírek.

FOTOGALERIE: ORSAY móda – lookbook zima 2014

Móda ORSAY pro čas, kdy se chceme zahřát

Podzim co nevidět vystřídá zima a i počasí má zimu začít konečně připomínat. Hřejivá móda ORSAY  nabízí teplé roláky i trička s dlouhými rukávy. Nechybí samozřejmě elegantní a módní ORSAY svetry, ani rukavice, šály či čepice, které do outfitů s dalším oblečením snadno tematicky a barevně zkombinujte. A co se letos nosí? Kombinujte hřejivé pleteniny a masivní šperky.

Móda ORSAY pro čas, kdy se chceme zahřát

Móda ORSAY pro čas, kdy se chceme zahřát

FOTOGALERIE: ORSAY móda a glamour pleteniny

Zdroj obrázků: ORSAY

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail