Masáže umí pomáhat při fyzických i psychických potížích. Jedny z nejvyhlášenějších masáží jsou thajské masáže. Originální techniky původních léčebných thajských masáží Nuat Phaen Borat si lze vychutnat i přímo v Praze.

Salon Lanna K. Original Thai Massage najdete hned ve třech pražských provozovnách – v Salonu Vinohrady, v Salonu Bělehradská a ve Studiu Palmovka. Originální procedury vám nabídnou možnost vyzkoušet si blahodárné účinky tradiční ajuvédské, tedy siamské medicíny. Pomáhají navrátit duševní rovnováhu a jsou též skvělé proti bolesti zad a krční páteře.

Na thajskou masáž pro zdraví i relaxovat

Thajské masáže Praha jsou místem, kam se chodí za zlepšením zdravotního stavu, ale též relaxovat. Salony nabízí pestrou škálu masáží. Jedná se především o tradiční thajskou masáž, thajskou olejovou masáž, relaxační aroma olejovou masáž, masáž horkým olejem, bylinnou masáž, thajský peeling, masáž lávovými kameny či královskou relaxační masáž. Speciálními masážemi jsou masáže pro těhotné. Běžné masáže se v těhotenství nedoporučují, avšak ty speciální mají blahodární účinky v každé fázi těhotenství.

Koho trápí bolesti, hledá pravděpodobně více než jen relaxační masáže. Touží po masáži, která pomůže odstranit akutní bolesti zad, krční páteře či nohou. Objednat se můžete proto i na tyto typy masáží. Provádí je zkušená thajská terapeutka. Bezbolestnými hmaty umí uvolnit ztuhlé svalstvo a tlakem na akupresurní body odblokovat páteř i klouby. Odborné masáže zaměřené na hlavu, krk a ramena dovedou nejen uvolnit krční páteř, ale i odstranit vnitřní napětí či pomoci od migrenózních stavů. Salony nabízí tradiční reflexní masáž chodidel a nohou (tzv. reflexologii), ale dovedou pomoci i při tak specifických problémech, jako je kotník a achilovka.

Pravé thajské masáže jako dárek

Hledáte originální a užitečný dárek pro své blízké? Věnujte jim masáž pro zdraví i relaxaci. Thajské masáže se hodí jako svatební dary, dárky k Vánocům, k narozeninám i k výročí. Jsou též skvělým dárkem pro obchodní klienty. Dárkové poukazy, ale i kreditní poukazy, lze zakoupit v kterémkoliv salonu, ale též v e-shopu. Pražské Original Thai Massage vyřeší originálně vaše dárky.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail