Tekuté rtěnky nás fascinují. Oriflame Gordani Gold teď představuje novou, která v sobě spájí nejen syté barvy, ale fascinující také lesk.

Nová tekutá rtěnka Oriflame Giordani Gold Iconic dokáže nabídnout perfektní krytí sytými výraznými barvami a současně nabídnou lesk, který lze přirovnat k vysoce lesklému laku. Právě zářivý lesk tekuté rtěnky Giordani Gold v kombinaci s inovovanou konzistencí s lehkou texturou, a současně s expresivními barevnými odstíny, bude největším tahákem, proč si ke své sbírce rtěnek přidat další.

Fascinující tekutá rtěnka s leskem Oriflame Giordani Gold

Fascinující tekutá rtěnka s leskem Oriflame Giordani Gold

Jemný aplikátor nové rtěnky Oriflame Giordani Gold Iconic dokáže perfektně vytvarovat rty a dlouhotrvající intenzita barvy rtěnky Giordani Gold na rtech hned tak nevybledne. Součástí tekuté rtěnky Oriflame Giordani Gold je také regenerační arganový olej s hydratačními a vyživujícími funkcemi. Ty udělají naše rty pružnými a mladistvými a ochrání je před popraskáním.

Jemný aplikátor nové rtěnky Oriflame Giordani Gold Iconic dokáže perfektně vytvarovat rty

Jemný aplikátor nové rtěnky Oriflame Giordani Gold Iconic dokáže perfektně vytvarovat rty

Arganový olej

Speciální arganový olej, který je součástí nové tekuté rtěnky Oriflame Giordani Gold, patří mezi nejvzácnější oleje světa. Lisuje se za studena ze semen plodů stromu Arganie trnité (Argania Spinoza). Po staletí je díky svým anti-ageing účinkům považován a používán jako elixír mládí a krásy. Hydratuje suchou kůži a léčí mnohé kožní problémy, včetně akné, ekzémů či lupénky. Doporučuje se i jako prevence rakoviny kůže.

Tekutá rtěnka Oriflame Giordani GoldLuxusně vypadající tekutá rtěnka Oriflame Giordani Gold Iconic vypadá velice honosně a stane se pýchou vaší kabelky. Vybrat si můžete z pěti odstínů, které vypadají velice přirozeně a šmrnc jim dodává vysoký lesk. I proto se tato rtěnka nazývá také laková rtěnka. Obal rtěnky je černý se zlatým logem Giordani Gold a se zlatým uzávěrem, který slouží jako vrchní část aplikátoru rtěnky.

Giordani Gold je značkou Oriflame, pod jejíž jménem přišla značka poprvé s rtěnkou nezabalenou“ do celokovového zlatého obalu. Luxusní duch Oriflame Giordani Gold cítíme i nyní z nové tekuté lakové rtěnky. Užijte si ji už letos v létě!

[divider]Jaké máme z Oriflame zkušenosti?[/divider]

Řada Giordani Gold se mne i mým kolegyním či našim testerkám již mnohdy osvědčila. Díky luxusnímu vzhledu výrobků Giordani Gold mohou být luxusem pro vaši kabelku a přesto vás finančně nevyždímat. Cena Oriflame Giordani Gold je přes luxusní vzhled a vysokou kvalitu těchto výrobků, velice příznivá.

Zdroj obrázků: Oriflame

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail