Zastavte stárnutí pomocí pitného programu Liftea Colagenova HA. O omlazení pleti i kloubů se postará kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax.

Ke stárnutí jsme doslova naprogramováni. Nejenže se opotřebovávají naše „součástky“, ale naše tělo s věkem přestává tvořit některé látky a díky tomu se nastartuje naše rychlé stárnutí. Kosmetika i různé výdobytky estetické medicíny se nám ženám (a nejen nám) sice snaží pomoci, ale vždy jde jen o venkovní vysprávky. Naše tělo potřebuje dodat omlazení zevnitř. Určitě pomůže zdravá strava, ale znáte to, vrásky se objevují tak či tak, prostě ta správná výživa zevnitř nám stále chybí. Pomyslely jste už někdy, že skvělé látky pro krásu, které naší pleti dáváme zvenčí v kvalitní kosmetice – kolagen nebo kyselinu hyaluronovou, můžeme tělu dodat i zevnitř? Ano, jde to! Dosáhneme tak mnohem lepší a i rychlejší účinek nejen pokud jde o naši pleť, ale i pro naše klouby, které stárnou stejně, jako naše pokožka a způsobují nám navíc v pokročilejším věku docela zásadní zdravotní problémy. Produktem, který toto vše umí, je doplněk stravy Liftea Colagenova HA

Liftea Colagenova HA obsahuje 18 aminokyselin, včetně 8 z celkově 9 esenciálních aminokyselin, které naše tělo neumí tvořit. <a href="http://www.lekarna.cz/liftea-colagenova-ha-vanilka-390g/" target="_blank" srcset=

Colagenova HA se prodává jako pitný program na 30 dnů. Obsahuje patentované „elixíry“ krásy, kterými jsou hydrolyzovaný kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax. “ width=“1200″ height=“1200″> Liftea Colagenova HA obsahuje 18 aminokyselin, včetně 8 z celkově 9 esenciálních aminokyselin, které naše tělo neumí tvořit. Colagenova HA se prodává jako pitný program na 30 dnů. Obsahuje patentované „elixíry“ krásy, kterými jsou hydrolyzovaný kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax.

Možná jste si v kosmetice všimly, že před několika lety byl velkým zaklínadlem sloganů kosmetických firem kolagen. Později „vyšel z módy“, avšak ne proto, že by nebyl pro krásu našeho těla důležitý, pouze už nebyl dost atraktivní pro marketing. A novým hitem se stala kyselina hyaluronová. Naše tělo však potřebuje obě tyto látky a to optimálně podávané nejen jako kosmetika, ale zevnitř, jako doplněk stravy. Není však kolagen jako kolagen a podobně je to s kyselinou hyaluronovou. V přípravku Liftea Colagenova HA najdete obě tyto složky v patentované a tělem skvěle využitelné podobě jako hydrolyzovaný kolagen Peptan a kyselinu hyaluronovou HyaMax.

Jak na omlazení a proč potřebuje naše tělo proti stárnutí kolagen

Kolagen představuje zhruba 30 % bílkovin živočišní hmoty. Je to klíčový protein, který v těle zajišťuje soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí. V průběhu života se kolagen v těle pravidelně obnovuje. V kostech zhruba jednou za rok, v kůži co pět měsíců. Zádrhel přichází s věkem, se kterým začíná tvorba kolagenu výrazně klesat. Poznáme to na rychlejším stárnutí naší pleti, objevením vrásek i na začínajících kloubních obtížích.

Pokud se kolagen užívá vnitřně, projeví se jeho pozitivní účinky současně na pleti i kloubech. V přípravku Colagenova HA se kolagen nachází v optimálně vstřebatelné podobě, která je pro tělo snadno využitelná. Není to totiž samozřejmé u každé formy kolagenu. Kolagen Peptan prokázal pozitivní účinky i při klinickém testování na předních dermatologických klinikách. Pokud budete kolagen Peptan používat denně, výrazné zlepšení struktury pleti poznáte již po měsíčním používání přípravku. Klinické studie prokázaly, že se ženám zlepšila hydratace pleti o 18 % po osmi týdnech používání kolagenu Peptan a pružnost pleti o 19 % po 12 týdnech používání přípravku. Po těchto 12 týdnech bylo prokázáno obecné zlepšení pleti ve srovnání s výchozím stavem u 31 % testovaných. Kolagen Peptan má schopnost posilovat a zahušťovat sít kolagenových vláken a přímo ovlivňovat stárnutí pleti a přispívat k jejímu omlazení.

Naše pleť s věkem stárne. Zastavte stárnutí pomocí pitného programu Liftea Colagenova HA. O omlazení pleti i kloubů se postará kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax.

Naše pleť s věkem stárne. Zastavte stárnutí pomocí pitného programu Liftea Colagenova HA. O omlazení pleti i kloubů se postará kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax.

Kolagen omlazuje i pohybový aparát

Mnozí z nás třeba i jen vlivem rekreačního sportu pocítí předčasné negativní následky nadměrného namáhání kloubů, svalů a šlach. S přicházejícím věkem se tyto problémy stupňují a objevují se i nezávisle na našem životním stylu. Kolagen je klíčovým prvkem našich pojivových tkání a jakmile jej tělo přestane ve vyšším věkem tvořit, objeví se bolestivé problémy i degenerativní změny. Těm ale umí opět zabránit kolagen Peptan, který je součástí Colagenova HA. Klinické studie dokonce prokázaly, že velká část vstřebaného kolagenu se dokázala v chrupavkách nashromáždit už 12 hodin po požití přípravku. Skvělé účinky přípravku s kolagenem Peptan se samozřejmě projeví zejména při jeho dlouhodobějším užívání.

Kolagen Peptan omlazuje i náš pohybový aparát. Je součástí přípravku Liftea Colagenova HA.

Kolagen Peptan omlazuje i náš pohybový aparát. Je součástí přípravku Liftea Colagenova HA.

Kyselina hyaluronová HyaMax – síla omlazení hydratací

Liftea Colagenova HA obsahuje opět tu nejkvalitnější kyselinu hyaluronovou, nabízenou pod ochrannou známkou HyaMax, která se na základě klinických studií dokáže vstřebat a být distribuována do pokožky a pojivových tkání i při ústním podání. Už tedy nemusíte být závislé na kosmetice a mastičkách, rychlý účinek a omlazení dosáhnete mnohem rychleji díky pitnému programu s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, který se prodává pod názvem Colagenova HA.

Kyselina hyaluronová je zaklínadlem moderních pleťových krémů proti vráskám. Dokáže podpořit ochrannou funkci kůže před pronikáním škodlivých látek, ovlivňuje hydrataci a vyživování kůže. Možná vás překvapí, že až 50 % této kyseliny v našem těle obsahuje právě naše kůže. Obsahují ji rovněž kosti, klouby, chrupavky a oční sklivec.

Kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax obsažené v produktu Liftea Colagenova HA jsou doslova elixíry krásy.

Kolagen Peptan a kyselina hyaluronová HyaMax obsažené v produktu Liftea Colagenova HA jsou doslova elixíry krásy.

Kyselina hyaluronová, nazývaná také hyaluronan sodný, má výrazné hydratační schopnosti. Dokáže na sebe vázat vodu odpovídající až tisícinásobku své hmotnosti. Má tedy schopnost zadržet vodu v tkáních a především v pokožce, a významně tak zlepšit její hydrataci a následně vzhled. I u kyseliny hyaluronové platí, že se její množství v těle s věkem výrazně snižuje. Kvůli tomu se nám dělají vrásky naše pleť je suchá a hrubá a celkově stárne. Je proto skutečně revoluční, že naší pleti nyní můžeme kyselinu hyaluronovou přidat díky doplňku stravy, jakým je Liftea Colagenova HA.

♥ TIP

Liftea Colagenova HA je k dostání po celé ČR v prodejnách DM – Drogerie Markt a ve vybraných lékárnách.

Kyselinu hyaluronovou ocení i pohybový aparát

Tekutina, která se nachází v kloubní dutině a slouží jako mazivo a tlumič nárazů pro klouby, je z větší části tvořena právě kyselinou hyaluronovou. Tato tekutina zásobuje chrupavky živinami a odvádí od nich odpadní látky. S věkem se zvyšuje viskozita této tekutiny a objeví se bolesti kloubů, ztuhlost, snížená pohyblivost šlach a kloubů, častěji se zraníme, objeví se artróza, osteoartritida, osteoporóza nebo zánět šlach (tendinitida). Těmto obtížím lze předejít, nebo je zmírnit, pomocí přípravku Liftea Colagenova HA od Liftec CZ.

Zdroj obrázků: FL, Liftec CZ

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail