Nejen k silvestrovským oslavám se hodí zpestření v podobě ohňostroje. Nový party e-shop Tarra nabízí zábavní pyrotechniku pro mnoho příležitostí.

Nevíte jak udělat jakoukoliv oslavu nebo party skutečně nezapomenutelnou a jedinečnou? Zkuste ohňostroj nebo jinou zábavní pyrotechniku. Ohňostroje už dávno nejsou určeny pouze pro oslavy konce roku. I když k nim samozřejmě nadále neoddělitelně patří. Mnohem častěji se však dnes světelná show plná barev a zvukových efektu stává součástí firemních party, narozeninových oslav nebo dokonce svateb, křtin, oslav promocí i maturitních večírků.

Nejen k silvestrovským oslavám se hodí zpestření v podobě ohňostroje. Nový party e-shop Tarra nabízí zábavní pyrotechniku pro mnoho příležitostí.

Nejen k silvestrovským oslavám se hodí zpestření v podobě ohňostroje. Nový party e-shop Tarra nabízí zábavní pyrotechniku pro mnoho příležitostí.

Tarra – to jsou ohňostroje a pyrotechnika bezpečně

Ohňostroje a pyrotechnika jsou dnes skutečně dostupné. Díky eshopům nejen na vánočních trzích, ale během celého roku. Pořád je však důležité dobře si vybrat prodejce. Zábavní pyrotechnika musí být totiž především bezpečná. Tarra Pyrotechnik je společnost, která se specializuje jak na zábavní pyrotechniku, tak na další party zboží. Pokud tedy chystáte oslavu, vše nakoupíte na jednom místě. Firma navíc garantuje vysokou kvalitu pyrotechniky, která vám zaručí bezpečnost při manipulaci s ní bez nutnosti najímat odborníky.

02-tarra-pyrotechnik-ohnostroje

Tarra sleduje novinky na trhu a tak v jejím sortimentu najdete všechny žádané hity. Nechybí ohňostroje, fontány, dýmovnice, pochodně, petardy, rakety, římské svíce, kulové pumy a další zábavné kousky. Kdo si chce vyzkoušet různé typy zábavní pyrotechniky, najde v e-shopu Tarra speciální sety. Hitem jsou však především ohňostroje na míru v různých sestavách k vlastnímu odpálení. Stačí sestavit, škrtnout – a je z vás mistr přes ohňostroje.

03-tarra-pyrotechnik-ohnostroje

Ohňostroje na míru jsou kompaktními sestavami, které si vyberete podle požadovaných efektů. Jednotlivé části se pak seskládají na nehořlavou podložku a v bezpečné vzdálenosti od obydlí i přihlížejících se odpálí. Sám se tak stanete umělcem a designérem vlastní ohňostrojové show. V e-shopu Tarra si lze vybrat sestavy v délce 2 až 3,5 minut. Ohňostroje lze samozřejmě rozšiřovat do ještě větších sestav dle individuálních přání.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail