Odznáčky jsou opět v módě. Suplují brož, jsou moderní a umí oslovit napříč generacemi. 

Zdaleka se nejedná o jen tak obyčejné odznáčky, které generace husákových dětí nosila do pionýra. Tyto odznáčky mají hodně vysokou šanci aspirovat na titul brože či šperku v pravém slova smyslu a i zastaralé oblečení pozvednou na zcela novou úroveň. Přinejmenším mu dají punc originality.

Malé módní odznaky jsou opět trendy.

Malé módní odznaky jsou opět trendy.

Možná je trochu zavádějící pojem odznáček, i když zřejmě skutečně jde o to, jaké generaci jej předkládáte. Ta starší si pod ním skutečně představí sbírku vojenských odznáčků, kterou zdědila po svém dědečkovi. Malé odznaky, jež se v zahraničí prezentují názvem enamel pin, jsou ale o poznání dále. Více k nim tak sedí označení ozdoba či přímo šperk. Nebo jednoduše řečeno pin odznáčky, které si navíc našly cestu na český trh. 

Na začátku byl příběh

Jedná se o naprosto kouzelné odznáčky, které mě osobně přímo uchvátily, a to se opravdu snažím vyhýbat superlativům. Tak to ale při pohledu na ně skutečně cítím. Tyto odznaky jsou ale nejenom něžné od pohledu, ale také je s nimi spojen příběh. Za ním stojí dvojice Martin a Magdaléna Macků, kterou tyto odznáčky při svých cestách do zahraničí zaujaly do té míry, že se rozhodli jimi ozdobit i českou populaci. A dobře udělali. 

Odznaky Pichnito jsou malými uměleckými dílky.

Odznaky Pichnito jsou malými uměleckými dílky.

Odznáčky Pichnito

A protože je Magdaléně a Martinovi vlastní kreativní duch, nezvolili snadnou cestu jejich dovozu, ale samotné výroby ve vlastním designu! Po relativně krátké době byla první série odznáčků Pichnito (to s nimi totiž musíte učinit), na světě. A druhá limitovaná výroba na sebe nenechala dlouho čekat! Má sice omezený počet kusů, což ale v žádném případě neznamená, že o svůj vysněný kousek přijdete. Další série totiž budou následovat. 

Nestárnoucí odznaky s novou tváří

Odznáček k odznáčku – a za chvíli máte celou sbírku.

Odznáček k odznáčku – a za chvíli máte celou sbírku.

Magdaléna s Martinem tvrdí, že vyrábějí nestárnoucí odznáčky s novou tváří. To jejich produkt naprosto přesně vystihuje. Pro každý kousek je charakteristický osobitý vlastní design. Žádné kopírování zahraničních enamel pinů. 

Móda a Pichnito

Odznáčky Pichnito pozvednou prakticky jakékoliv oblečení, ať již se bude jednat o vaší starou džínovou bundu nebo džíny jako takové. Stačí si je zapíchnout do klopy, nebo na zadní kapsu. A těch motivů, jež máte na výběr. Hlava kočičky, koníček nebo třeba pejsek? Nejedná se přitom o žádné infantilní obrázky z večerníčků pro děti, ale se vkusem vytvořené motivy, které si určitě zamilujete. 

Zdroj obrázků: Pichnito, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail