JWO8xKFf25M

Svět uchvacuje nový životní styl – digitální nomádství. Už nemusíte pracovat zavření v kanceláři, pořiďte si obytné auto nebo karavan a pracujte na cestách!

Digitální nomád nesedlá velblouda, ale obytné auto či karavan. Všemu předchází dohoda se zaměstnavatelem a jeho pochopení, že výkonnost se nezvyšuje sezením mezi čtyřmi zdmi kanceláře. Nebo vám nezbude nic jiného, než se vydat na cestu freelancera a stát se profesionálem na volné noze. Jakmile máte toto za sebou, nastává ta příjemná část – vybrat si pro svůj životní styl vhodné auto. Můžete samozřejmě cestovat veřejnou dopravou, ale v tom se skutečně zážitek z nomádství zcela ztrácí. Mnohem pohodlnějí a stylovější je vydat se na cesty v obytném autu nebo s karavanem. Je to i můj sen. A tak jsem se vydal prozkoumat, na čem dnes nomádi jezdí. Vydal jsem se omrknout obytná auta Carado a karavany Carado a Fendt.

Obytná auta Carado vám splní váš sen nepřetržitě cestovat

Carado je ideální obytné auto nejen pro nezávislé rodinné dovolené. Vyrazit v něm můžete sám, ale optimálně s přítelkyní či přítelem stejně dobrodružné povahy a začít objevovat místa, kam vás cestovka běžně nezavede. Svět je pokrytý wifi nebo minimálně mobilním připojením, takže práce je možná téměř kdekoliv a také kdykoliv. Koho zrovna přestane bavit živit se „digitálně“, může svým obytným autem cestovat a střídat třeba práci po farmách, restauracích nebo všude, kde je vítaná sezónní pracovní síla a nemusíte se vázat na ubytování na jednom místě ani za něj utrácet peníze.

VIDEO: Obytný vůz Carado 339 v akci!

Obytná auta Carado patří do skupiny Hymer AG a vyrábí se v zemi skutečných milovníků cestování s obytnými auty a s karavany – v Německu. Poznáte to na každém detailu obytného vozu, jenž je promyšlen a propracován do posledního detailu. Carado má unikátní půdorys, který umí dokonale využít prostor obytného auta a velice kvalitní výbavu. Auto je skvěle prosvětlené nejen po bocích, ale také krupobití odolnou sklolaminátovou střechou. I díky ní je Carado hitem nejen v Německu, ale také v Itálii, ve Francii a v podstatě v celé Evropě. Je postaveno na podvozku Fiat a se svojí cenou patří mezi bezkonkurenční nabídku na trhu. Investice do obytného auta Carado je zhruba 1,3 až 1,4 milionu podle typu a výbavy.

Obytná auta Carado se nabízí v mnoha typech a velikostech. Zde se díváte na interiér modelu Carado T348.

Obytná auta Carado se nabízí v mnoha typech a velikostech. Zde se díváte na interiér modelu Carado T348.

Pokud máte kvalitní auto, můžete si pořídit karavan Carado nebo Fendt

Dalším řešením, jak si splnit svůj nomádský sen je karavan. Ten se připevňuje za auto. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že se s ním o poznání hůře couvá než třeba i s velkým obytným autem. Zas má ale výhodu mnohem nižších pořizovacích nákladů a také jej můžete kdykoliv nechat zaparkovaný třeba v campu či na parkovišti a na drobné výlety vyrážen jenom v autě.

Karavan Fendt Bianco 445 TFB – skutečný miláček na cestování.

Karavan Fendt Bianco 445 TFB – skutečný miláček na cestování.

Karavany Carado a karavany Fendt se řadí mezi prestižní značky, jakými jsou také Tabbert, Weinsberg nebo Kanus. Ceny se liší zejména podle velikosti a také podle výbavy karavanu. Velmi slušný start pro vaše digitální nomádství, ale také pro free rodinnou dovolenou, koupíte už v cenách něco málo přes 300 000 Kč. špičku pak již pod 600 000 Kč. Možná, že jste již někdy karavan zevnitř viděli, pokud jste ale viděli jenom nějaký „historický“ model, překvapí vás, jak praktickou a luxusní výbavu najdete v karavanech Fendt a v karavanech Carado. Současně si speciální výbavu pro obytná auta a karavany můžete také dokoupit.

Karavan Fendt Brillant 650 TF – umíte si představit luxusnější cestování?

Karavan Fendt Brillant 650 TF – umíte si představit luxusnější cestování?

Já rozhodně vyrážím. Co vy? Začněte tím, že se stavíte jako já v Caravan Centrum Hykro podívat na váš nový životní styl!

Zdroj obrázků: Hykro.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail