Víte, že se klasické neboli obyčejné tričko, jak ho známe dnes, vlastně vyvinulo ze spodního prádla? Dnes má v šatníku pozici významnější. 

Dříve se obyčejné tričko nosilo jen pod oblečení, byla to funkční vrstva, která sloužila k zahřátí. Dnes jej užijete při mnohých příležitostech. Každý by měl mít doma zásobu basic triček, s nimiž se dobře kombinují další kousky šatníku.

V posledních letech se hodně mluví o tom, že každá žena by měla mít ve skříni pár základních (tzv. basic) kousků, s nimiž se dají ostatní kusy oblečení snadno kombinovat. Patří mezi ně klasické modré džíny, bílá košile, černé lodičky, béžový trenčkot a tak dále. Na seznamu téměř nikdy nechybí také obyčejné triko – obvykle bílé tričko.

Obyčejná jednobarevná dámská trička krátký rukáv se hodně nosí i pod košili,

Obyčejné tričko se dá snadno kombinovat s jinými kousky

Právě trička by, podle většiny rad, měla být základem každého šatníku. Užijete je jak ve sportovním outfitu, tak v například v kombinaci se sáčkem. Obyčejná jednobarevná dámská trička krátký rukáv se hodně nosí i pod košili, naopak když je doplníte zajímavým šperkem či šátkem na oživení, lze je vzít samostatně.

Je pochopitelné, že nejlépe se kombinují spíš neutrální barvy – bílá, černá, šedá, béžová apod. Obecně to ale říci nelze, záleží na tom, jaké odstíny preferujete.

V létě trička obzvlášť užijete

V zimě se obyčejná trička hodí jako spodní vrstva pod mikinu, košili apod., nicméně v létě se bez nich určitě neobejdete. V horkých dnech je příjemné obléct si obyčejné bavlněné tričko s krátkým rukávem, případně tílko bez rukávu. Jestli tedy nemáte aspoň jeden takový kousek ve svém šatníku, měli byste ještě doplnit zásoby.

Dámská i pánská trička krátký rukáv v různých barvách a z kvalitního materiálu má v nabídce e-shop Xfer.cz. K dispozici jsou vypasované, rovné varianty, trika s kulatým výstřihem či typy do véčka. Všechna trička jsou pohodlná, příjemná na dotek a nechybí ani varianta pro kojence. Vybavte tedy celou rodinu. Unosíte je celoročně.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail