Buďte vy a váš pejsek středem pozornosti. Pořiďte svému kamarádovi obojek s motýlkem. Chováte kočky? I obojek pro kočku vypadá s motýlkem skvěle.

Vylaďte se se svým psím přítelem k dokonalosti. Místo nudného obojku z něj udělejte šviháka v obojku s ručně šitým motýlkem. Obojek s motýlkem pejskům sluší a ruku na srdce, móda přece není jenom pro nás. Že to pejsci neocení? Omyl. Pes je velice vnímavý k pozornosti jiných a rozhodně si všimne, že se stal středobodem pozornosti. Tyto nádherné módní doplňky pro pejsky jsou samozřejmě 100% funkční. Obojek má kvalitní a bezpečné zapínání, je pro pejsky pohodlný a díky tomu, že jde o ručně šité obojky u nás v České republice, je možné výrobci adresovat i speciální přání.

Ručně šité obojky designové obojky pro psy pořídíte v e-shopu Collars.cz.

Ručně šité obojky designové obojky pro psy pořídíte v e-shopu Collars.cz.

Obojek s motýlkem nejen pro slavnostní příležitosti

Chcete se svým psím přítelem pochlubit na party? Nebo je hostem stejně jako vy na svatbě? Či hostem přímo na vaší vlastní svatbě? Přece byste tam svého nejlepšího přítele nevzali bez vhodného oblečení. Různé oblečky, svetříčky a šatičky – to pejskové příliš v oblibě nemají. Ale nádherný obojek s motýlkem pejskovi rozhodně nepříjemný nebude. A pejskům skutečně sluší. V e-shopu výrobce těchto ručně šitých obojků pro psy si lze vybrat z různých velikostí a designů. Obojky s motýlkem jsou v různých barvách a vzorech, takže svému psovi snadno vyberete podle příležitosti, barvy jeho srsti, ale i podle toho, k jakému svému oblečení chcete pejska stylově doladit.

Obojky s motýlkem pro pejsky (i kočíčky). Koupíte je v e-shopu Collars.cz.

Obojky s motýlkem pro pejsky (i kočíčky). Koupíte je v e-shopu Collars.cz.

Konečně české designové obojky!

Obojky pro psy se k nám téměř výhradně vozí z Číny. Český výrobce Collars.cz je v tom velkou výjimkou. Patří snad dokonce mezi pouhé tři firmy v Evropě, které šijí vlastní obojky pro pejsky a nezaměřují se pouze na jejich dovoz. Cena za ruční výrobu přitom není nijak závratná. Hezká móda pro pejsky samozřejmě něco stojí, ale stojí za to.

Za nádhernými produkty stojí zajímavý příběh majitelů. Jejich fence se narodilo 12 nádherných štěňátek. Chovatelé vědí, jak důležité je jednotlivá štěňátka od sebe rozpoznat a jak je to u  papírového chovu naprostá nutnost. A tak se zrodil nápad na nádherné obojky s motýlkem v různých barvách a vzorech. Už od mládí tak vaše štěňátko může mít s námořnickým motýlkem image dobrého plavce, s motýlkem s kostičkami pověst nezávislého hipstera, či s červeným motýlkem s bílými puntíky styl neodolatelného bonvivána.

A co bych doporučila já jako pořádný fashionmaniak? Rozhodně rozšířit sortiment o motýlky pro páníčky a čelenky s motýlkem pro dámy. Vždyť jsme přece s našimi pejsky jedna rodina!

Obojek pro psa nemusí nudit. Pořiďte svému pejskovi český obojek s motýlkem. Koupíte jej v e-shopu Collars.cz.

Obojek pro psa nemusí nudit. Pořiďte svému pejskovi český obojek s motýlkem. Koupíte jej v e-shopu Collars.cz.

I kočky si přijdou na své

Rovněž kočky mohou „být za kočky“. Protože i pro ně se najde v sortimentu Collars.cz paráda. Límečky pro kočky jsou vlastně rozměrově menší obojky pro kočky, opět zdobené nádherným motýlkem. Máte-li doma kočičího i psího přítele současně, budou spolu tvořit skutečně parádní dvojku – nebo trojku, čtyřku… Třeba u mne doma byste napočítali hned pětku – a bylo nás už i více.

Pořiďte i své kočce obojek s motýlkem. Koupíte jej v e-shopu Collars.cz.

Pořiďte i své kočce obojek s motýlkem. Koupíte jej v e-shopu Collars.cz.

Zdroj obrázků: FL, Collars.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail