Takko Fashion obleče nejen děti do školy, ale také kojence a batolata. Na oblečení pro miminka z podzimní kolekce se teď můžete podívat.

Oblečení pro miminka patří mezi stálý sortiment Takko. Dupačky, dětské tepláky, první kalhoty či první svetřík – Takko Fashion se snaží oblékat děti hned od jejich narození. A proto první, co si vaše dítě obleče, mohou být právě dupačky z Takko. S oblečením Takko Fashion může vaše dítě růst pak dál. První krůčky i první objevy vašeho dítěte – na to jsou v Takko připravení kompletním sortimentem dětské módy pro ty nejmenší. Móda pro holčičky i oblečení pro kluky z Takko není předražená a za dobrou cenu dostáváte také dobrou kvalitu pro své dítě.

Oblečení pro miminka z Takko Fashion – vše od dupaček až pro oblečení pro první krůčky.

Oblečení pro miminka z Takko Fashion – vše od dupaček až pro oblečení pro první krůčky.

FOTOGALERIE: Oblečení pro miminka z Takko Fashion

Oblečení pro miminka z Takko Fashion – vše od dupaček až pro oblečení pro první krůčky.

Když děti rostou, nesmí být oblečení, které jim kupujeme příliš drahé. Takko móda pro děti se snaží nabízet právě takové oblečení, která už tak našponované rozpočty rodin s malými dětmi a matkami na mateřské či rodičovské dovolené nezruinují. Když dítě začne chodit a vyroste z oblečení pro miminka, potřebuje stále nové oblečení. Podívejte se na kousky pro malé děti z Takko Fashion pro letošní podzim 2014.

Dětské oblečení z Takko Fashion pro podzim 2014.

Dětské oblečení z Takko Fashion pro podzim 2014.

FOTOGALERIE: Oblečení pro malé děti z Takko Fashion

Zdroj obrázků: Takko Fashion

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail