Hledáte oblečení na Silvestra, ve kterém zazáříte na silvestrovské party? Reserved má pro vás speciální silvestrovskou módní kolekci!

Oslavy konce roku, Silvestr, Štědrý večer, ale také firemní party a večírky – na to vše se módní značka Reserved letos dobře připravila. V těchto dnech se chlubí speciální silvestrovskou kolekcí. Oblečení na Silvestra podle Reserved má také vlastní lookbook, na který se teď podíváme. Reserved pro ženy i Reserved pro muže v něm nabízí nápady, jak si konec roku užít skutečně vymódění. Škoda jen, že Reserved online shop v Česku pořád není a tak se s nákupy musíme vázat pouze a kamenné butiky!

Oblečení na Silvestra podle Reserved nás vrací v čase.

Oblečení na Silvestra podle Reserved nás vrací v čase.

Oblečení na Silvestra podle Reserved nás vrací v čase.

Oblečení na Silvestra podle Reserved nás vrací v čase.

FOTOGALERIE: Oblečení na Silvestra podle Reserved

Silvestrovská kolekce oblečení Reserved 2014/2015

Letos je oblečení na Silvestra podle Reserved v poněkud retro stylu. Vrací nás v čase zpátky do módních 70. let minulého století, kde se v odlescích točící se disco koule a v rytmu tehdejších hitů vlní hezky „oháklé“ páry. Silvestrovská kolekce Reserved  obsahuje nejen oblečení pro ženy, ale také nápadité slavnostní kousky pánské módy. V silvestrovské kolekci dominují lesklé tkaniny s metalickým efektem. Narazíte na zajímavou hru s bohatými texturami v kontrastu se sofistikovanou barevností. Móda aktuálně oživuje kousky 70. let a není tomu jinak ani v kolekci Reserved. Už svojí silvestrovskou kolekcí se chystá Reserved vzkřísit módu, jež mnozí znají už pouze z filmových hitů 70. let.

Reserved ve své speciální silvestrovské kolekci nezapomíná ani na muže

Reserved ve své speciální silvestrovské kolekci nezapomíná ani na muže

Luxusní doplňky k Reserved party kolekci jednoznačně patří

Luxusní doplňky k Reserved party kolekci jednoznačně patří

Na první pohled je v silvestrovské kolekci Reserved nepřehlédnutelný lesk zlata, stříbra, odlesky mědi i luxus napodobující drahé kameny. Do protikladu s nimi jsou postaveny matné šedé a béžové odstíny oblečení Reserved. Oblečení na Silvestra podle Reserved sahá po kouscích, jakými jsou typické disco sukně nebo topy. Ty však netradičně kombinuje s nadýchanými svetry nebo chlupatými vestami. Unikátní look vzniká právě díky kontrastům textur i stylů. Vše navíc doplňuje módní bižuterie, která oblečení na Silvestra podle Reserveddefinitivně dostyluje. V zimní kolekci Reserved pro Silvestra 2014 nechybí skinny kalhoty z umělé kůže jako hit pro ženy, ani ikonické retro modely v módním provedení pro muže.

Zdroj obrázků: silvestrovská módní kolekce Reserved 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail