Party time je tady. Právě ke konci roku nastává čas večírků a každá z nás potřebuje vhodné oblečení na party. A jak je na tom móda Jennyfer?

Potřebujete-li se na party obléct za pár kaček a přitom tak, aby nebylo poznat, že na módě šetříte? Sáhněte po oblečení Jennyfer. Na party time je značka připravená. Oblečení na party si v Jennyfer vyberou milovnice elegance ve stylu slavné Coco Chanel, ale také holky a dámy, pro které jsou „ malé černé“ přežitkem a svůj party šatník si představují trochu více v NY stylu. Takže či už dáváte přednost francouzské eleganci nebo newyorskému cool stylu, není problém oblečení na party najít právě v Jennyfer.

Jennyfer elegance ve stylu slavné Coco Chanel

Jennyfer elegance ve stylu slavné Coco Chanel

Malé černé šaty z Jennyfer – oblečení na party jak se patří!

Každoroční vánoční firemní večírky, rande na poslední chvíli, oblečení k štědrovečernímu stolu nebo móda na Silvestra – tam všude se hodí klasické, elegantní, sexy, ale přitom pořád dostatečně decentní „malé černé“. Takto krátké černé koktejlky, milované při mnoha příležitostech, nazvala jejich stvořitelka – Coco Chanelová. Dnes už jsou to veteránky, ale vždy v nových střizích dokážou znovu a znovu útočit na náš šatník. A „malé černé“ jako skvělé oblečení na party najdete i v kolekci Jennyfer podzim/zima 2014/2015. Krajka, lesk, imitace kůže, super módní zdobení zipy, průhlednost – žádný z těchto trendů nechybí. Navíc cena za šaty kolem 1000 Kč je předurčuje k tomu, abychom po jejich nákupu mohly sáhnout kdykoliv. Že máte večírek už zítra? Nevadí, stačí si skočit do butiku Jennyfer. A pro srovnání doporučuji třeba kolekci Orsay >>

Oblečení na party z Jennyfer pro moderní holky

Oblečení na party z Jennyfer pro moderní holky

Oblečení na party z Jennyfer pro moderní holky

Ne všude byste ale v šatičkách zazářila. Proto značka Jennyfer myslí i na ty, jež preferují a potřebují mladistvější módu a outfity. Zkuste to v newyorském stylu. Lesklé leginy nebo šortky a k nim módní triko s nápisy. Přes něj si oblečete sáčko jako ze smokingu. Stylu sluší lesk, metalické efekty, luxusní materiály prostřídané s běžnými střihy, pánský styl, černá a také black-and-white kombinace. Avšak bát se nemusíte ani dalších barev.

Oblečení na party z Jennyfer pro moderní holky

Oblečení na party z Jennyfer pro moderní holky

Zdroj obrázků: Jennyfer katalog podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail