V obchůdku Sitara najdete inspiraci pro svůj nový životní styl. Oblečení na jógu i šperky z jóga symbolikou pochází přímo z nádherného ostrova Bali.

Zamilovaly jste si jógu? Jóga však není jenom samotné cvičení, je to životní styl spojený se silnou symbolikou. Objevit jógu znamená objevit nový život. A k němu patří i špetka stylové módy. Ať už v podobě oblečení na jógu nebo doplňku a šperků s již zmíněnou symbolikou. Možná jste ještě neobjevili skvělý internetový obchůdek Sitara, který toto všechno nabízí. Vše, co v tomto obchůdku najdete, pochází z nádherného ostrova Bali a majitelka e-shopu se chce touto formou se všemi podělit nejen o svoji lásku k józe, ale i krásu Bali, kterou měla šanci sama objevit.

Internetový obchod Sitara je bránou do vašeho nového života propojeného s filosofií i cvičením jógy.

Internetový obchod Sitara je bránou do vašeho nového života propojeného s filosofií i cvičením jógy.

Oblečení na jógu jako zrcadlo životní filosofie

Jóga je naukou o těle a mysli, stejně tak jako cestou k objevování vědomí a duše. Je to způsob života úzce propojen se systémem různých očistných technik a tělesných cvičení. To vše dohromady naznačuje, že oblečení na jógu nebude jen o pohodlném střihu jednotlivých kousků. Jóga oblečení obohacuje o symboliku. A tu najdete i na praktickém a současně velice hezkém oblečení na jógu z e-shopu Sitara. Tílka a trička na cvičení jógy zdobí symboly. Jin Jang, který symbolizuje dva protipóly jako na sebe navazující síly. Znak ÓM jako symbol absolutna a sjednocení všech moudrostí. Zlatý květ lotosu, symbolizující krásu, čistotu, duchovno a rozkvět. Posvátný květ života jako symbol zrcadla života, který je nápomocný při hledání vlastního potenciálu. Ale i můj oblíbený symbol hinduistického boha blahobytu a moudrosti Ganéša, což je božství znázorňované se sloní hlavou, jenž má schopnost odstraňovat z cesty překážky každému, kdo o to požádá.

Oblečení na jógu je ze 100% bavlny. Je lehoučké a velice pružné. Hodí se na všechny typy jógy. V sortimentu Sitara najdete především tílka a sportovní podprsenky. Nepřehlédněte na nich především velice zajímavě řešené zadní část střihu.

Oblečení na jógu Sitara je ze 100% pružné bavlny. Má hezký střih a zdobí jej symboly typické pro jógu.

Oblečení na jógu Sitara je ze 100% pružné bavlny. Má hezký střih a zdobí jej symboly typické pro jógu.

Náramky Sitara vám dodají energii

Dalším sortimentem e-shopu Sitara jsou šperky inspirované jógou. Největší část sortimentu tvoří náramky. I ony patří na vaši hodinu jógy a zajímavě doplňky opět zdobí jóga symboly. Současně jsou zdrojem energie vyzařované přírodními kameny – a nejen těch. Některé šperky a náramky Sitara jsou vyrobený ze semínek rudrakshi. Jsou to semínka stálezeného stromu a legenda praví, že tyto stromy vyrostly, když po dlouhé meditaci uronil slzu bůh Šiva. Ze slzy vyrostl strom a každému, kdo nosí rudaksha korálky, teď dává tento strom energii. Rudaksha umí chránit před negativní energií a odstraňovat z cesty překážky při naší cestě za úspěchem.

Šperky ze semínek rudaksha umí chránit před negativní energií a odstraňovat z cesty překážky při naší cestě za úspěchem.

Šperky ze semínek rudaksha umí chránit před negativní energií a odstraňovat z cesty překážky při naší cestě za úspěchem.

Pestrý čakrový náramek se symbolem ÓM je ze sedmi minerálů, které představují sedm čaker. Podle jogínské náuky jsou čakry důležitá místa ovládající v našem těle energii. Čakry musí správně fungovat a k tomu nám má dopomoci čakrový náramek s červeným jaspisem, karneolem, citrínem, zeleným jadeitem, howlitem, ametystem a modrým křemenem.

A který náramek Sitara si pořídím já? Nejspíš náramek z magnezitu s lotosový ÓM znakem. Magnezit má totiž schopnost uklidňovat lidské city a zvyšovat odolnost vůči emociálnímu stresu. Pomáhá překonávat fóbie i podrážděnost. Nošení náramku napomáhá ukládání magnézia v těle. To přináší pomoc při bolestech hlavy, hojí kosti a zuby, urychluje metabolismus, je prevencí proti srdečním chorobám a pořád to ještě není výčet všech pozitivních účinků tohoto nádherného náramku.

Náramky z e-shopu Sitara: čakrový náramek a náramek z magnezitem.

Náramky z e-shopu Sitara: čakrový náramek a náramek z magnezitem.

Zdroj obrázků: FL, Sitara

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail