Podívejte se na lookbook MOHITO pro podzim 2014. Dámské oblečení MOHITO vás překvapí svojí trendovostí – nic z toho, co se nosí, značce neujde!

Oblečení MOHITO pro podzim 2014 vám představím ve dvou řadách a tedy i lookbook MOHITO bude mít dvě části. Nejdříve se podívejme na tu s více feminími prvky. Její základ tvoří moderní střihy, oversize střihy a ženskost podtrhující oblečení MOHITO kombinované navzájem z kontrastních barev. V podzimní kolekci MOHITO vás upoutají šaty odhalující ramena, glamrockové bundy z umělé kůže i holografické kabelky. Vše doplňují zlaté šperky ve formě výrazné bižuterie.

Oblečení MOHITO vás na podzim obleče do zaměstnání i do školy.

Oblečení MOHITO vás na podzim obleče do zaměstnání i do školy.

První lookbook MOHITO – ženskost a oversize

První lookbook však jednoznačně vyniká střihy šatů. Šaty MOHITO ve stylu 24/7 oblečete do zaměstnání, ale také večer na večeři s přáteli či na menší večírek. Móda MOHITO v lookbooku je vhodná také jako elegantnější oblečení pro vysokoškolačky.

Kromě šatů, sukní či halenek nechybí v lookbooku MOHITO pro podzim 2014 ani krátký 3/4 kabát. Zdobí jej módní, asymetricky posazený zip a jelikož nejde o vyloženě zimní kabát MOHITO, můžete jej využít již nyní při chladnějším počasí nebo jako typický podzimní kabát.

Podzimní lookbook MOHITO vyniká především šaty – často mají luxusní oversize střihy.

Podzimní lookbook MOHITO vyniká především šaty – často mají luxusní oversize střihy.

FOTOGALERIE: Oblečení MOHITO – podzim 2014: první lookbook

Druhý lookbook MOHITO – neformální oblečení MOHITO se sportovními prvky

Ve svém druhém lookbooku vsadila značka MOHITO na neformálnější styl se sportovními prvky. Rozhodně ale oblečení MOHITO nehodlá suplovat sportovní módu. Pouze se slova moda – fashion snoubí s prvky, které se objevují ve sportovní módě. A to je letos velice trendy. Módní kousky z kolekce jsou módou pro každodenní nošení. Inspirace vyšla z nejznámějších světových městských metropolí. Je to takový streetstyle zrcadlený na módním oblečení MOHITO.

Oblečení MOHITO představilo druhý lookbook v neformálním stylu městské módy.

Oblečení MOHITO představilo druhý lookbook v neformálním stylu městské módy.

Všechny stylingy této druhé části MOHITO kolekce pro podzim 2014 byly vytvořené na bázi kontrastů. Příkladem jsou například úzké sukně nad kolena kombinovány s halenkami ve sportovním duchu.

Nepřehlédnutelné a pro vzhled celé kolekce oblečení MOHITO charakteristické jsou lesklé zlaté potisky na topech a také speciální tkaniny s „mokrým“ efektem. Mokrý look pak doplňují zajímavé doplňky – například psaníčka s nápisy nebo podzimní kotníkové sandály.

Druhý podzimní lookbook MOHITO přichází s oblečením se sportovními prvky.

Druhý podzimní lookbook MOHITO přichází s oblečením se sportovními prvky.

FOTOGALERIE: Oblečení MOHITO – podzim 2014: druhý lookbook

MOHITO představí na podzim 2014 také poprvé svoji Exclusive Collection

Již brzy můžeme očekávat také překvapení značky. MOHITO totiž letos na podzim 2014 představí poprvé také oblečení MOHITO z Exclusive Collection. Můžeme se těšit na ještě více nápadů, módních trendů a také nádech luxusu.

Zdroj obrázků: MOHITO

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail