Londýnský Menswear představil pánské kolekce pro jaro 2015 plné šílených nápadů a extravagance. Pokud byste měli pocit, že jsme jen těžko hledali než jsme je našli pro naši fotogalerii, opak je pravdou. Museli jsme naopak hodně selektovat, protože 90 % pánských kolekcí z Londýna bychom mohli směle nakopírovat do naší galerie šíleností v pánské módy klidně celých. Vymykat se v Londýně, v novodobé líhni návrhářských talentů, už neznamená být kreativní, drzý, crazy a nenositelný, ale naopak – střídmý.

Zatímco ještě před nedávnem se daly nápaditější, odvážné, novátorské a také crazy pánské kolekce sečíst celosvětově pomalu na prstech jedné ruky, dnes je vše zcela jinak. Návrháři pánského oblečení se předhánějí v kreativitě a myslím, že již ani dámské kolekce nepřináší tolik módní zábavy, co ty pánské. Londýn je díky kvalitní návrhářské škole Central Saint Martins skutečnou líhní módních talentů a na módních týdnech i na Menswear London je to vždy znát. Tentokrát byl Menaswear v Londýně skutečnou sprchou pro každého muže, který si vystačí s džínami a tričkem s trapným fakeovým logem některé módní značky. Podívejte se na fotogalerii, která je jen malým náznakem toho, kam spěje pánská móda do budoucna. A pozor, tohle byste měli pánové nosit už na přesrok na jaře!

London šílel crazy módou. Že by přicházel konec nudy v pánském šatníku? Návrháři představili svoje Menswear kolekce pro jaro a léto 2015.

London šílel crazy módou. Že by přicházel konec nudy v pánském šatníku? Návrháři představili svoje Menswear kolekce pro jaro a léto 2015.

FOTOGALERIE: Menswear London – kolekce pro jaro 2015

Zdroj obrázků: Menswear London, kolekce pro jaro 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail