Ecoblog.cz se zaměřuje na recenze ekologických a zero waste produktů, či na produkty a služby související se zdravým životním stylem. Tentokrát se na blogu podívali na kurz hubnutí s břicháčem Tomem, jak se jeho autor vtipně sám nazývá. Umí nám právě tento kurz pomoci s kilogramy navíc? A hodí se třeba pro novoroční hubnutí 2021?

Přelom roku je čas novoročních předsevzetí

Dává si je téměř polovina Čechů. Tím zcela nejčastějším je, že chceme zhubnout. Nadváhou jako národ skutečně trpíme. Alespoň mírnou má až 47 % mužů, což je skutečně vysoké číslo. Pokud jde o ženy, má alespoň mírnou nadváhu přes 18 % žen. Takže není divu, že právě začátek nového roku bereme jako příležitost, konečně se přimět k efektivnímu hubnutí. Břicháč Tom je jedna ze známých postav české scény zaměřené na hubnutí. Není to nikdo, kdo by „kázal vodu a pil víno“. Naopak. Všechny jeho rady vychází z osobních zkušeností. Sám při výšce 180 cm vážil 107 kg. Dnes má hmotnost 76 kg. Zajímá vás, jak už první měsíc svého hubnutí shodil 6 kg tuku?

Tomáš Kosačík je celebritou přes hubnutí. Je jeho kurz hubnutí Břicháč Tom skutečným pomocníkem při hubnutí?

Tomáš Kosačík je celebritou přes hubnutí. Je jeho kurz hubnutí Břicháč Tom skutečným pomocníkem při hubnutí?

Nejste sami, kdo Tomáši Kosačíkovi, který za kurzem hubnutí Břicháč Tom stojí, jeho odhodlání závidí. Proto se i majitel recenzního blogu Ecoblog podíval nejen na to, jak se Tomášovi podařilo zhubnout, ale i na to, jestli je jeho kurz skutečně užitečným i pro druhé, kteří se rozhodli třeba právě pro novoroční hubnutí 2021.

Tomáš Kosačík se chlubí tím, že při svém hubnutí vůbec netrpěl hlady

A právě tohle chce většina z nás. Netrpět a zhubnout. Po vánočních svátcích ještě více. Průměrný Čech během nich přibere zhruba 2 až 5 kilogramů. Ecoblog se podíval podrobně na rady, které Břicháč Tom ve svém kurzu v projektu Kurzy pro radost dává. V kurzech se dozvíte rady o tom, jak nastartovat metabolismus, čemu se vyhnout, abychom vůbec hubnout nemuseli a hmotnost si drželi na správné výšce, co jíst ve které části dne, jak mlsat bez výčitek i bez následků, i jak si váhu udržet bez známého jo-jo efektu.

Kurz Břicháč Tom představuje metodu hubnutí vyzkoušenou na vlastní kůži. Tomáš díky ní zhubl ze 107 kg na 76 kg.

Kurz Břicháč Tom představuje metodu hubnutí vyzkoušenou na vlastní kůži. Tomáš díky ní zhubl ze 107 kg na 76 kg.

Je kurz Břicháče Toma dobrým pomocníkem pro novoroční hubnutí 2021?

Budete překvapeni, jak podrobnou recenzi Radek, který za projektem Ecoblog stojí, přinesl. Určitě vám můžu prozradit, že recenze dopadla dobře. Tomáš Kosačík ve svém videokurzu nabídl skutečně zajímavé a v praxi realizovatelné informace. Součástí je i konkrétní návrh stravování a diet pro to, aby se vám s vašim novoročním hubnutím 2021 zadařilo a dopadlo dobře. Než se podíváte přímo na Tomášův kurz, přečtete si i Radkovu recenzi. Zaujme vás svojí podrobností a detaily, do kterých zachází. Nasměřuje váš též na to podstatné, co vám pomůže neskončit jako většina z těch, kteří si novoroční předsevzetí 2021 dají, ale obvykle se do nich ani nepustí, nebo je záhy vzdá. A pozor! Hubnutí s Tomášem Kosačíkem alias s Břicháčem Tomem není jen pro muže.

Radek vede Ecoblog a podíval se i na kurz hubnutí Břicháč Tom. Hodí se pro novoroční hubnutí 2021?

Radek vede Ecoblog a podíval se i na kurz hubnutí Břicháč Tom. Hodí se pro novoroční hubnutí 2021?

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail