Módní designérka Vera Wang připravila novou kolekci zimních svatebních kytic. Luxusní svatební kytice, květiny pro ženicha, květinová svatební výzdoba – to vše z rukou této prestižní módní a svatební designérky, dostává právě v těchto dnech zimní nádech. Vera Wang sáhla po tradičních růžích, liliích, oblíbených orchidejích ale také znovuvzkříšeních kalách. 

Kala je pro mne svatební květina. Z bílých kal měla kytici na svatbě moje máma a tátovi se bílá kala bělela ve svatebním obleku. Vera Wang, slavná americká módní designérka, také sáhla po této oblíbené květině. Avšak vsadila na tmavě purpurovou barvu bez dalších nadbytečných ozdob. Pouze do pánského svatebního obleku přidala bílo-zelený panašovaný lístek břečťanu. Podobně minimalisticky řeší Vera Wang i další svatební kytice ze své Moderní kolekce. Jako vodopád převísající svatební kytici z tmavě fialových orchideí zdobí jen ledově zelené lístečky eukalyptu Gunni. Téměř bez dalšího zdobení či přidané zeleně jsou nové svatební kytice z modré hortenzie, pastelově meruňkových žíhaných růží či růžových kal. Jemné pastely vévodí i poslední svatební kytici z Moderní kolekce Vera Wang, kde návrhářka kombinuje modrou hortenzii a plnokvětou fialovou frézii v jednoduché malé, ale bohaté svatební kytici.

Moderní svatební kytice návrhářky Vera Wang pro zimu 2013/14.

Moderní svatební kytice návrhářky Vera Wang pro zimu 2013/14.

Romantické svatební kytice Vera Wang nabízí nevídané kombinace

Romantická kolekce svatebních kytic Vera Wang je postavena na kombinaci tradičních květin, především růží, a květin méně tradičních. Vera Wang preferuje pravidelně kulaté tvary kytice. V kombinacích najdete bílé růže se stejně bílými divokými růžičkami ramblerů, růžové růže s něžnými růžovými denivkami, bílé růže kombinované s bílými fréziemi a konvalinkami, bílé a růžové růže kombinované s bouvardií nebo také svatební kytici s růží, orchideí a opět s bouvardií. Další romantické kytice osvěžuje Vera Wang kalou, bílou hortenzií nebo přidává lisianthus. Celá romantická kolekce je krémově pastelová s narůžovělými nádechy.

Tradiční kolekce svatebních kytic sází na výrazné růžové a fialové pastely

Poslední kolekce svatebních kytic Vera Wang pro letošní zimu 2013 nabízí celou barevnou škálu růžových a fialových květin, přecházejících do červených a bordó odstínů, vzájemně kombinovaných do výrazných květinových aranžmá. V této sérii je dominantní právě barva a barevná kombinace. Mezi kyticemi najdete kousky jednodruhové, například jen z růží nebo jen z orchideí, nebo kytice míchané s frézií či lilií.

Tradiční svatební kytice návrhářky Vera Wang pro zimu 2013/14.

Tradiční svatební kytice návrhářky Vera Wang pro zimu 2013/14.

Zdroj obrázků: interflora.co.uk, svatební kytice módní návrhářky Vera Wang

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail