Jaký je váš styl? Romantický, milujete módní trendy, upřednostňujete klasiku nebo preferujete pohodlné oblečení a oblékáte vždy jako ve volném čase? Ať už je to kterýkoliv z nich, pojďte se podívat na inspirující outfity pro každý z těchto oblíbených stylů. Najdete zde tipy, jak doplnit svůj šatník v oblíbeném stylu, nebo jak si pořídit zcela nový outfit a to doslova od hlavy až k patě.

Do třiceti experimentujeme a hledáme se jak v životě, tak v módě. Po třicítce už máme většinou svůj styl i když s ním ještě občas zaexperimentujeme. Po čtyřicítce už obvykle ani neexperimentujeme – víme totiž, co nám sluší. A po padesátce náš styl opět trochu měníme. Měnící se ženská postava umí náš šatník docela znatelně přeskládat. Přesto však po celou dobu svého „ženského módního života“ máme svůj oblíbený styl oblékání a z romantičky milující volánky a krajku se těžko stane minimalistka v džínsech a svetříku. Pojďte si najít nové kousky pro ten váš oblíbený styl, které patří do letošního jarního a letního šatníku. Po kliknutí na každý z outfitů se můžete podívat na ceny všech kousků oblečení a doplňků a třeba si je hned pořídit! Outfity pro vás sestavila módní zásilková společnost KLiNGEL.

Pojďte se podívat na inspirující outfity pro každý z těchto oblíbených stylů. Najdete zde tipy, jak doplnit svůj šatník v oblíbeném stylu, nebo jak si pořídit zcela nový outfit a to doslova od hlavy až k patě

Pojďte se podívat na inspirující outfity pro každý z těchto oblíbených stylů. Najdete zde tipy, jak doplnit svůj šatník v oblíbeném stylu, nebo jak si pořídit zcela nový outfit a to doslova od hlavy až k patě

Oblečení na volný čas může nabídnout pohodlí a omlazení současně!

Oblečení ve sportovnějším duchu, s módními džínami, bundami džínového střihu, ale také v pastelech kombinovaných s bílou nebo v černobílém provedení doplněných jednou další doplňkovou barvou umí poskytnout nejen pohodlí v každém věku, ale pokud nám je nad čtyřicet, tak také výrazně omladit. Podívejte se například na outfit kombinující šedou a šťavnaté zelené odstíny – pokud máte na krku čtyřicítku, v tomto outfitu si hned můžete škrtnout deset let! Outfity pro volný čas jsou těmi, které si budou v šatníku vzájemně závidět všechny generace žen!

Šťavnaté a svěží barvy a nádherný potisk

Šťavnaté a svěží barvy a nádherný potisk

Tóny meruňkové a růžové vám zlepší náladu

Tóny meruňkové a růžové vám zlepší náladu

Nestárnoucí klasika: červená, bílá, černá

Nestárnoucí klasika: červená, bílá, černá

Módní trendy nás fascinují nápaditým designem

Dnešní módní trendy se mění rychleji než kdy dříve. To ale neznamená, že stejně často musíme měnit náš šatník. Umožňují nám ale zajímavou hru – doplňovat naše obleční o nové fashion kousky a zkoušet pak nové kombinace s tím, co už v šatníku máme. Co si do šatníku doplnit letos? Určitě nějaké ty barevné pastely, proužky nebo cik-cak vzory a pár letních barev jako antistresovou terapii.

Exotická fascinace díky nápadným designům

Exotická fascinace díky nápadným designům

Perfektní souhra: růžová & indigová

Perfektní souhra: růžová & indigová

Jemné jarní nuance přinášejí dobrou náladu

Jemné jarní nuance přinášejí dobrou náladu

Outfity pro rozené romantičky

Některé z nás preferují černou eleganci, jiné by v ní nemohly dýchat. Rozené romantičky milují barvy, vzory nebo krajky. Jak romantické outfity nakombinovat v této sezóně? Zkuste vzorované halenky a jednobarevný spodní díl – kalhoty nebo sukni. Pokud se barva spodního dílu objeví také na doplňcích a ve vzoru halenky, bude váš outfit naprosto dokonalým!

Zažijte divokou romantiku ve společnosti korálové a olivové barvy

Zažijte divokou romantiku ve společnosti korálové a olivové barvy

Orientální ornamenty a barvy

Orientální ornamenty a barvy

Veselá meruňková a růžová

Veselá meruňková a růžová

Klasická elegance nesmí přidávat věk!

Klasická elegance patří především do šatníku zralých žen. Platí však zásada: když se před odchodem z domu oblečete a podíváte se do zrcadla, vždy se musíte cítit o něco mladší. Pokud to tak není, nebo dokonce cítíte praví opak, okamžitě tento outfit vysvlečte a raději na něj navždy zapomeňte! Nemusíte z něj všechny kousky vyhodit, pouze je zkuste nakombinovat do nových kombinací! Věk nám může přidávat nevhodná barevná kombinace, nesprávná délka sukně nebo nesprávný střih kalhot. Vždy si outfit zkoušejte i se všemi doplňky – včetně bot a kabelky. Mohou to být totiž právě ony, které do outfitu nepatří!

Atraktivní a exotický květinový potisk

Atraktivní a exotický květinový potisk

Dokonalá přitažlivost – mix černé a žluté

Dokonalá přitažlivost – mix černé a žluté

Veselé barvy, elegance a letní nálada

Veselé barvy, elegance a letní nálada

 

Zdroj obrázků: Klingel.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail