Do Čech přichází luxusní kosmetika vyvinutá na základě objevu oceněného Nobelovou cenou za medicínu. Byly jsme u jejího křtu – spolu s Dagmar Havlovou!

Nový projekt Charming4ever.com přichází s novou unikátní luxusní kosmetikou a novou nadějí pro ženy, které si touží svoji krásu a šarm zachovat napořád. Myšlenka to není nijak převratná, avšak luxusní kosmetika, která nám teď bude moci k tomu pomoci je skutečně průlomová. I když nejde jen o kosmetiku jako takovou. V první řadě chce nový projet přistupovat ke každé ženě v rámci svého kosmetického poradenství zcela individuálně. Nejsme jedna jako druhá. Každá z nás řeší jiné problémy a každá z nás má také jiné priority. A to i z pohledu zdraví a krásy! Součástí celého projektu je pak distribuce unikátní kosmetiky postavené na průlomových technologiích a složení. Jde o kosmetiku švýcarských laboratoří – Stemcell, CBN, Codigen a Care&Cover (nebo také C&C).

Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever

Nová luxusní kosmetika staví na objevu oceněném Nobelovou cenou!

Všechny kosmetické značky, které se k nám v rámci projektu Charming4ever.com i s kompletním personalizovaným poradenstvím dostanou, jsou něčím výjimečné. Pro mne osobně je nejzajímavější kosmetika CBN. Právě ona byla vyvinutá na základě objevu oceněném Nobelovou cenou za medicínu. Nová luxusní kosmetika nabízí aktivní komplex z výtažků rostlinných zárodečných buněk. Další představenou novinkou je kosmetika Stemcell. Tato přírodní kosmetika je jako první kosmetická řada na světě založená na rostlinných kmenových buňkách.Třetí unikát, švýcarská kosmetika Codigen, přináší luxusní péči o pleť a reprezentuje absolutní špičku současných inovativních technologií v péči proti stárnutí pleti. Nakonec nesmím zapomenout na kosmetiku C&C. Pod tímto stručným názvem značky se ukrývá inovativní řada pro zakrytí nedokonalosti pleti, pokožky a vlasů.

Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever

Jak se slavil příchod nové krásy pro ženy?

Jakmile máme šanci zůstat navždy mladé, je co slavit! A tak se slavil i příchod nové unikátní omlazovací luxusní kosmetiky a projektu pro ženy Charming4ever.com. 11. března 2015 se hotel The Augustine naplnil nejen nadějí na věčné mládí a krásu, ale také mnoha celebritami. Novou luxusní kosmetiku osobně pokřtila bývalá první dáma, manželka prezidenta Havla a známá herečka Dagmar Havlová. Nechyběly podnikatelky, herečky ani další významné osobnosti, mezi nimi například Zlata Adamovská, pěvkyně Andrea Kalivodová, Petra Černocká, Prof. Jana Hercogová, Jana Doležalová či Eva Decastelo.

Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever Křest nové švýcarské kosmetiky Charming4ever

O projektu Charming4ever.com

Za projektem Charming4ever.com stojí společnost Astewe s.r.o., jejíž zakladateli jsou Iva Hošková, Ph.D. a Ing. Vladan Hájek. Společnost Astewe s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici rodinné společnosti Sirpea, která vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní kosmetické produkty již od roku 1946. Ikonou a inspirací projektu je módní ikona a hvězda filmového plátna Audrey Hepburn. Právě ona je ženou, která si svůj šarm dokázala udržela po celý život. Kompletní poradenský servis včetně možnost nákupu poskytují ženám webové stránky projektu www.CHARMING4EVER.com.

Zdroj obrázků: projekt Charming4ever

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail