Značka Dale nese jméno stejnojmenné norské vesničky s bohatou pletařskou tradicí. Tady vznikla funkční móda značky Dale známá po celém světě.

Skandinávské země jsou známé tím, jak si úzkostlivě chrání životní prostředí. A mezi skandinávskými zeměmi je na vrcholu ekologického aktivismu a šetrnosti ke klimatu Norsko. Země, která si stojí na svých zásadách. Na zásadách čistoty, ekologické zodpovědnosti a kontroly kvality. Pokud tedy hledáte zimní oblečení, které bude nejen nesmírně kvalitní, ale které bude také vyrobeno s ohledem na životní prostředí, norská společnost Dale je pro vás správnou volbou.

Dale je norská společnost, která své oblečení vyrábí s ohledem na životní prostředí.

Dale je norská společnost, která své oblečení vyrábí s ohledem na životní prostředí.

Vlněné svetry Dale

A co u společnosti Dale of Norway můžete nalézt? Svetry, pulovry, bundy. A k tomu různé doplňky jako čelenky, rukávníky, klobouky a další. U svetrů, bund a pulovrů je hlavní jejich kvalitní zpracování, které vás ochrání i před severskou zimou. Ale navíc je na nich přitažlivý vzhled, který odkazuje na norskou krojovou kulturu. Zimní oblečení od Dale of Norway je nejen pohodlné, hřejivé, ale také moc hezké na pohled.

A právě svetry a bundy od firmy Dale jsou v Norsku velmi oblíbené a proslulé. Proč? Jednak pro svou kvalitu. Produkty jsou garantované jako čistě norská práce. Žádné komponenty nepocházejí z levnějších oblastí světa Asie či Afriky. Za druhé pro své vlastnosti. Zimní oblečení firmy Dale skutečně uchrání před nepříznivým počasím. A za třetí. Firma Dale je pro Nory jako pro nás firma Škoda nebo Prazdroj. Dale prostě definuje pravého Nora.

Vlněné svetry Dale mají dobré jméno nejen v Norsku.

Vlněné svetry Dale mají dobré jméno nejen v Norsku.

Bundy Knitshell

Průlom udělala firma Dale s bundami Knitshell. Ty jsou vhodné jak do města, tak i na túru do přírody. Tyto bundy dokonale chrání před zimou, ale i před vlhkem. A přitom se nejedná o nějakou lacinou šusťákovinu, ale nesmírně kvalitní zpracování vlny, která je za pomoci vodě odpuzujícího laminovaného vlákna skutečným zázrakem. Bunda nepromokne, neprofoukne a bude vám v ní skutečně teplo. A přitom vypadá skutečně stylově.

Hitem mezi produkty společnosti Dale jsou Knitshell bundy.

Hitem mezi produkty společnosti Dale jsou Knitshell bundy.

Zdroj obrázků: Dale.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail