Krásné nohy lze mít i bez nezdravých diet a bolestivých zákroků. Bezbolestná liposukce umí odstranit přebytečný tuk, napnout pokožku i korigovat celulitidu.

Říká se, že lidi si závidí i nos mezi očima – já vždy všem záviděla především krásné nohy. Pokud třeba máte malou postavu, můžete být jakkoliv štíhlé, nohy jak Adriana Sklenaříková mít od přírody rozhodně nebudete. Časem se na nich začne podepisovat věk, to že si rády něco smlsneme a nepříliš rády se naopak hýbeme. Místy se nám na nohou nahromadí tuk a ten je znatelně deformuje, do toho nám pokožku zbrázdí celulitida či dokonce strie. Smířit se se vzhledem svých nohou ale rozhodně nemusíme. Moderní estetické kliniky umí vzhled našich nohou výrazně zlepšit. Laserová liposukce stehen, neinvazivní liposukce lýtek i další zákroky, dokážou naše nohy udělat krásnějšími. A to i tehdy, když už jejich nedokonalost nejenže nemůžeme ukazovat v sukni, ale dokonce ji neschováme ani v kalhotách. Brněnská estetická klinika Arte Clinic nabízí speciální metodu liposukce SlimLipo s použitím laseru, jenž se používá pro odsátí přebytečného tuku a napnutí pokožky v oblasti stehen, kolen a lýtek. Je to navíc bezbolestná liposukce, takže tentokrát pro krásu dokonce ani nemusíme trpět.

Krásnější nohy bez bolesti nabízí metoda bezbolestné liposukce SlimLipo. Nabízí ji brněnská klinika Arte Clinic.

Krásnější nohy bez bolesti nabízí metoda bezbolestné liposukce SlimLipo. Nabízí ji brněnská klinika Arte Clinic.

Krásné nohy bez bolesti

Příliš tuku v oblasti stehen, doslova boule na jejich vnitřní části, tlustá kolena i lýtka, kvůli kterým ani nezapnete kozačky. Do toho povislá kůže a důlky takzvané pomerančové kůže – to vše nejraději ukryjeme do džínsů. Jenomže ani ony neschovají vše. Pak přijde léto, plavky a my se zmítáme v depresích z toho, jak vypadáme. Pomoc je přitom rychlá a snadná. Díky neinvazivní bezbolestné liposukci SlimLipo, kterou nabízí Arte Clinic, dokážeme naše nohy vylepšit rychle a bezbolestně. Samotný zákrok netrvá déle než dvě až tři hodiny. Dělá se za pomoci lokálního znecitlivění, ale o tom, že jde o zákrok bezbolestný, mluvíme zejména díky tomu, že nijak zásadně nebolí ani po zákroku. Což u podobných zákroků jinými přístroji bývá bohužel naprosto běžné.

♥ TIP

Už nikdy nemusíte být nespokojena s proporcemi svých nohou a zbavit se lze i celulitidy. Zkrášlení nohou bez bolesti nabízí klinika Arte Clinic.

VIDEO: Bezbolestná liposukce SlimLipo

Kvalitní liposukce přístrojem SlimLipo přináší až o 88% méně pooperačních komplikací než jiné běžně používané metody liposukce nohoustehen, lýtek i kolen. Zatímco se k odsátí tuku běžně používá až 4mm kanyla, která zbytečně poškozuje podkoží, SlimLipo technologie používá jemnou, pouze 1,5mm kanylu. Snižuje se tak rekonvalescence i pooperační bolestivost a již druhý den po zákroku lze dělat běžné každodenní činnosti a jít i do práce.

SlimLipo je nejmodernější metodou neinvazivní liposukce. Jako jediná používá u laseru vlnovou délku 924 a 975 nm. Díky ní dochází k optimálnímu tavení tukové tkáně laserem i ke zpevňování kůže. SlimLipo zajistí stažení kůže, vyhlazení pokožky, rychlé zotavení se po zákroku, minimalizuje se ztráta krve i pooperační bolestivost. Metoda se perfektně hodí i k ošetření menších oblastí těla – například k ošetření kolen, ale i dvojité brady, zadečku či partií na obličeji.

Zdroj obrázků: FL, Arte Clinic

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail