Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

 Dárky na spaní vždy potěší. Noční košile, pyžama a župany jako dárky pro sladké sny potěší nejen na Vánoce, ale i kdykoliv během roku.

Podceňovat tzv. „měkké dárky“ skutečně nemusíte. Módu jako dárek ocení téměř každý. Samozřejmě strefit se do vkusu jiných nebývá snadné a musíte obdarovaného dobře znát. Ale i to se dá obejít. Stačí, když se nebudete snažit vybrat módní džíny, už vůbec ne spodní prádlo, ale raději vzdáte i výběr různých pletených svetříků. To, u čeho se splést nelze, je oblečení na spaní – noční košile, župany a pyžama jako dárky jsou oblíbené a při jejich výběru se splést téměř nelze.

Noční košile jsou hezkým dárkem nejen na Vánoce. A při výběru se téměř nelze splést.

Noční košile jsou hezkým dárkem nejen na Vánoce. A při výběru se téměř nelze splést.

Móda na spaní jako hezký dárek nejen Vánocům

Móda na spaní je třeba u nás doma oblíbeným vánočním dárkem. Mne osobně si ji směle troufá věnovat i švagrová, která mne vidí maximálně dvakrát v roce. S velikostmi oblečení na spaní to příliš složité není. Střihově jde navíc o módu velice jednoduchou, takže komu sedí velikost S, tomu prostě sedne pokaždé. Díky švagrové tak mám minimálně jednou za dva roky nový župan, díky mámě mám pořád nové noční košile a můj bratr zase pyžama.

Noční košile jako dárek potěší mladší i starší ročníky.

Noční košile jako dárek potěší mladší i starší ročníky.

Darovat „sladké sny“ vám dokonce umožní i ukázat, že máte smysl pro humor. Mnohdy jsou totiž například noční košile zdobené různými vtipnými motivy. Luxusní košilky se sexuálním podtextem však ponechte stranou. Ty se hodí darovat jenom mezi partnery. Navíc představa, že ženy po ničem jiném než po saténové, napůl eroticky laděné košilce, vlastně ani netouží, je mylná. Mnohem raději spíme v bavlněné noční košilce, v praktickém hřejivém pyžamu, nebo v pyžamu s kraťasy. A navíc i bavlněné košilky mohou být sexy a luxusní. Stačí hezký střih, kousíček krajky, a i při zachování pohodlí vypadá dámská noční košile velice sexy.

Některé ženy mají raději pyžama. I ta se hodí jako dárek k Vánocům, ale i k jakékoliv jiné příležitosti.

Některé ženy mají raději pyžama. I ta se hodí jako dárek k Vánocům, ale i k jakékoliv jiné příležitosti.

Kde najít hezké noční košile, pyžama a župany?

Hezké dárky na spaní pro muže i pro ženy nabízí e-shop Naspani.cz. Koupíte zde nejen dámské noční košile a košilky, ale i dívčí noční košile nebo stále oblíbenější pánské noční košile. Napadlo vás už, jak originální vánočním dárkem pro muže je právě pánská noční košile? V sortimentu samozřejmě nechybí ani pyžama. Opět pro každého – vyberete si dámská pyžama pro ženy, muže i děti. Obrovské množství střihů, barev a motivů vám dá možnost najít dárek na spaní skutečně pro kohokoliv, koho chcete obdarovat. A pokud si přece jen na obleční netroufáte, věnujte například hezké povlečení nebo jiný textil do ložnice. Neocenili by třeba babička s dědečkem nové matrace?

Pánská pyžama a pánské noční košile ze sortimentu Naspani.cz.

Pánská pyžama a pánské noční košile ze sortimentu Naspani.cz.

Luxusnějším dárkem než noční košile nebo pyžama jsou župany. V sortimentu Naspani.cz najdete krátké i dlouhé župany z různých materiálů. Tenčí župany bývají z bavlny nebo jemnějšího froté a fleece. Huňaté jsou obvykle kombinací bavlny a polyesteru, nebo jsou z hřejivého polyesteru celé. Opět lze vybírat z různých barev i vzorů.

Župany ze sortimentu Naspani.cz.

Župany ze sortimentu Naspani.cz.

Zdroj obrázků: Shutterstock, sortiment Naspani.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail