Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Svatební šaty s puntíky? To tu ještě nebylo. Netradiční svatební šaty zdobené puntíky v mnoha variacích jsou inspirací, kterou najdete v kolekci u Armaniho.

Je to dilema. Jaké svatební šaty si vybrat? Bílé a tradiční, nebo netradiční svatební šaty, které každého posadí na zadek? Puntíkované šaty z Haute Couture kolekce Armani Privé vás ale nejspíš přikloní na druhou stranu, alespoň já jsem se pro ně nadchla.

Netradiční svatební šaty s puntíky – a ty barvy!

Netradiční svatební šaty nejsou na módních přehlídkách Haute Couture i Ready-to-Wear nic neobvyklého. Ale jednou za čas se objeví skutečně něco, co nemůžete dostat z hlavy. Myslím, že podobného brouka nejedné z nás do hlavy nasadil Giorgio Armani, když se na poslední Haute Couture Fall 2014 vytasil se šaty s puntíky. Puntíkované šaty ještě více umocnila jejich barevnost, kde Giorgio Armani postupně prostřídal bílou, červenou a černou a to i ve vzájemných kombinacích. Květinových vzorů už prostě bylo dost! Netradiční svatební šaty potřebovaly nový prvek, motiv, novou myšlenku. A Armani Privé vsadilo na jeden z oblíbených dámských fetišů – puntíky.

FOTOGALERIE: Netradiční svatební šaty s puntíky

Netradiční svatební šaty mohou být i krátké

S puntíky se Armani vyhrál už i u krátkých koktejlek. Koktejlové šaty nejenže puntíky ozdobil, ale doplnil je závojem s obřími tečkami. Když dostane chuť na netradiční krátké svatební šaty, zkuste něco v tomto duchu. Bílé budou vypadat svatebněji, černé nebo červené využijete nejen jednorázově na svatbě. Šaty s puntíky poslouží i jako druhé šaty na svatbu, ty na převlečení po půlnoci, nebo třeba ještě o něco dříve.

Netradiční svatební šaty mohou být i krátké. Ty od Armani Privé navíc osvěžily fantastické puntíky.

Netradiční svatební šaty mohou být i krátké. Ty od Armani Privé navíc osvěžily fantastické puntíky.

Kožichy jsou pasé, k netradičním svatebním šatům patří tylový kabátek

Giorgio Armani mívá dokonce i Haute Couture kolekce na můj vkus možná více konzervativní, než je nutné. Ale letos? Múza, která Armaniho políbila musela být pořádně crazy. Podívejte se, čím v kolekci Armani Privé nahradil tradiční kožich. Z tylu vytvořil obláčky látky, které krásou předčí i klasické kožichy. A jako kabát ke svatebním šatům? Proč ne! Hodí se ale také ke koktejlkám, možná ještě více, přece jen je hezké, když z tylového „kožichu“ vykouknou nožky.

Kabát ke svatebním šatům z tylu – dokonalý doplněk zejména pro krátké netradiční svatební šaty. (Modely jsou z kolekce Armani Privé Haute Couture Fall 2014).

Kabát ke svatebním šatům z tylu – dokonalý doplněk zejména pro krátké netradiční svatební šaty. (Modely jsou z kolekce Armani Privé Haute Couture Fall 2014).

Móda Armani Privé nepředvedla jenom netradiční svatební šaty

Netradiční svatební šaty s puntíky byly sice zlatým hřebem Armaniho Haute Couture Fall 2014 kolekce, ale rozhodně ne jedinými modely oblečení, u kterých se zatajuje dech. Kdo miluje puntíky a puntíkované šaty, avšak vdávat se nechce, najde u Armaniho inspiraci i pro klasické oděvy. Například u casual kostýmku, kde Armani střídá různě velké bílé puntíky na šortkách, halence a saku spojených do jednoho úžasného puntíky posetého looku. Další vzory a 3D aplikace v kolekci jsou rovněž úchvatné a než se o nich rozepisovat, raději se podívejte na fotogalerii této Haute Couture kolekce Armani Privé. A i když se to při spatření netradičních svatebních šatů příliš nezdá, Armani i tentokrát zůstal věrný barevné umírněnosti a v celé kolekci jsou oděvy pouze ve třech barvách: červené, černé a bílé. Móda Armani Privé je díky tomu velice sofistikovaná, elegantní a oblíbená.

Úchvatné modely z kolekce Armani Privé Haute Couture Fall 2014.

Úchvatné modely z kolekce Armani Privé Haute Couture Fall 2014.

FOTOGALERIE: Armani Privé Haute Couture Fall 2014

Zdroj obrázků: Armani Privé Haute Couture Fall 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail