Nejoblíbenější účesy jsou ty, které vytvoříme rychle. A rychlé účesy jsou zas ty, které dokonce ani nepotřebují hřeben – tedy střapaté účesy!

Nejoblíbenější účesy jsou takové, které dokážeme učesat rychle a které si umí zachovat svůj tvar po celý den. Avšak vrátím se ke slovu učesat, protože v tomto případě je tento výraz dost nemístný. Ukážu vám totiž účesy, které hřeben vůbec nepotřebují. Jde převážně o krátké dámské účesy nebo o účesy polodlouhé, avšak vždy jde o střapaté účesy, které místo hřebene ocení vaše kreativní prsty a dobře tužící styling. V naší galerii najdete střapaté účesy pro různé typy vlasů i pro různé tvary obličejů. Nezáleží ani na barvě vašich vlasů, protože mnoho z těchto účesů láká právě také ke změně barvě. Listujte a najděte si ten svůj střapatý účes. Tyto rychlé účesy á la hnízdo si zamilujete!

FOTOGALERIE: Střapaté účesy jsou rychlé účesy!

12...5

Nejoblíbenější účesy = rychlé účesy = střapaté účesy

Rychlý účes potřebuje dobrou kreativní myšlenku. Tou se rozumí dobrý střih, hezká barva nebo zajímavé barevné pojetí vlasů. Pak přijde na řadu volba správného stylingu. Pro střapaté účesy se hodí především silně tužící gely nebo pěny. Gel rozhodně drží lépe, navíc s ním dokážeme vytvořit také módní mokrý efekt (neboli wet efekt), který je jedním z trendy účesů 2014.

Střapaté účesy jsou především účesy pro krátké vlasy. Na krátkých vlasech nevypadá rozčepýření příliš extravagantně. Ale střapatý účes lze vykouzlit i z polodlouhých nebo dlouhých vlasů. Tady pak na řad přichází silně tužící pěny, které narozdíl od gelů nevytvoří z delších vlasů helmu.

Střapatý účes z kolekce DRIVE české kadeřnice Petry Měchurové

Střapatý účes z kolekce DRIVE české kadeřnice Petry Měchurové

Proč jsou střapaté rychlé účesy považovány za nejoblíbenější účesy? Nepotřebují hřeben. Jejich úprava je snadná a rychlá. Umí odolávat počasí, vlhku a celý den vypadají stejně. Nemusíme se bát ranního probuzení. Noc je pro naše střapaté vlasy kadeřníkem! Stačí pak kapka tužícího gelu, prsty účesu vrátit formu a můžeme běžet.

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem, Google.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail