Koronavirová opatření zavřela již podruhé v letošním roce fitcentra. Projevuje se to na našem zdraví i kondici. Ne každý má dostatek vnitřní síly donutit se cvičit doma. Sledujte, kdy se opět otevřou, a pokud jste z Ostravy či z blízkého okolí, přijďte si užít cvičení do Fit Park. Nejlépe vybavené fitcentrum Ostrava najdete ve Vítkovicích, na ulici 1. máje. 

Fitcentrum Ostrava – Fit Park je připraveno na profíky, amatéry i ty, kteří chtějí s cvičením pouze začít. Klienti sem chodí hubnout, zlepšovat svoji kondici, nabírat svalovou hmotu i trénovat na soutěže. Fitness je zaměřeno na kondiční cvičení, klasickou kulturistiku, vzpírání i dnes tak oblíbený crossfit. 

Čekali byste právě v Ostravě největší fitness v ČR?

Fit Park – to není jen dobře vybavené fitcentrum Ostrava. Je to pokud jde o cvičební plochu zcela největší fitness centrum v České republice. Je kompletně klimatizované a nabízí přes 220 posilovacích strojů, z nichž je řada zaměřena na kardio trénink. 

Co vše ve fitcentru najdete? 

Nechybí zde funkční zóna s vybavením pro vzpírání a crossfit, dále perfektní vybavení pro silový trénink, ale též skvělá cardio zóna. Ta je vybavena 20 běhacími pásy, šesti veslovacími trenažéry, schodovými trenažéry, běžeckou dráhou pro trénink dynamiky a 40 kardio stroji. 

Přijďte se zacvičit ve skupině

Zacvičit si však můžete přijít i ve skupině. Běžně probíhá přes 60 skupinových lekcí týdně v klimatizovaných a perfektně vybavených prostorách. Skupinové lekce se věnují kruhovému tréninku, crossfitu, power spiningu, fitboxu, jóge, body formingu, burner spinningu, vzpírání, body shape, cvičení H.E.A.T., cvičení na míčích a bosu i mobility upgrade. Zahrát si však můžete přijít i na jeden ze čtyř badmintonových kurtů.

Skutečně profi cvičení

Zážitek z cvičení a též výsledky vám pomůže dosáhnout profi tým fitcentra, který je vždy dobře naladěn, nabitý znalostmi a zkušenostmi, a čítá přes 40 lidí: především fitness instruktorů, trenérů, ale též další personál, který se stará  o vaše pohodlí i čistotu fitness. Součástí fitcentra je i infrasauna, solárium a samozřejmě kavárna. 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail