Nejlepší boty z designových kolekcí pro podzim/zima 2013/14 (1.díl)

Velká fotogalerie vám ukáže ty nejlepší boty z kolekcí světových designérů a prestižních značek. Každá část obsahuje sto modelů. Podívejte se na úžasné boty a obuv, od kozaček přes kotníkové boty až po lodičky nebo sandály. První díl fotogalerie našeho seriálu je zde!

Harlekýnské black&white kotníčkové boty, lodičky na platformě od Charlotte Olympia s podpatkem připomínajícím hřbet staré knihy, úchvatné vyšívané kozačky Tom Ford, elegantní nadkolenní kozačky Gucci nebo Jimmy Choo, dámské boty v pánském stylu od Marni s nízkostřižené telecí kůže a se zlatými prvky, ale také designovo dokonalé sandály Proenza Schouler – tyto a mnohé další dámské boty z designérských kolekcí pro podzim a zimu 2013/14 uvidíte v prvním dílu velké fotogalerie. Vybrali jsme je z několika tisíců modelů, které v dílnách módních návrhářů a designéru pro tuto sezónu vznikly.

img-01-the-best-fall-2013-boty-obuv-topanky-cz

Boty a dámská obuv z designérských kolekcí F/W 2013/14

12...4

Zdroj obrázků: módní kolekce obuvi designérů pro podzim a zimu 2013/14

 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail