Speciální svatební týden módy představil svatební šaty pro nadcházející jarní sezónu 2015. Která z nás se tedy chystá do toho „praštit“ a konečně si užít svůj velký den, má šanci zalovit a inspirovat se takovými velikány svatební módy, jakými jsou Oscar de la Renta, Vera Wang, Marchesa, Carolina Herrera, Monique Lhuillier, Reem Acra, Naeem Khan a dalšími. Jako první ochutnávku jsme pro vás vybrali TOP 100 nejhezčích svatebních šatů pro sezónu jaro a léto 2015.

Zdá se vám svatební sezóna jaro a léto 2015 příliš daleko? Svatba i svatební šaty se ale nemají chystat na poslední chvíli. Proto designérské kolekce svatebních šatů vznikají s předstihem jednoho roku. Vždy dvakrát v roce proběhne co do počtu módních návrhářů sice malý, ale pro módní svět významný Bridal fashion week, který představí kolekce stálic na poli módního svatebního designu, ale vždy také několik módních značek, které běžně na Bridal Fashion Week nepotkáváme. Pojďte se podívat na TOP 100 nejlepších svatebních šatů pro sezónu jaro a léto 2015.
Top 100 nejkrásnějších svatebních šatů pro jaro a léto 2015

Zdroj obrázků: Bridal Fashion Week – kolekce se svatebními šaty od módních návrhářů a značek

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail