Nastartujte omlazení pleti pomocí procedury, která nebolí a zkrášluje hned po první aplikaci. Vyzkoušejte BF neinvazivní lifting obličeje.

Dnešní době jednoznačně vládne kult mládí a krásy. A i když jsme stárnutí pořád neporazili, moderní antiageing procedury umí doslova zpomalit čas. Mnohé z nás se jim však vyhýbáme. Zůstáváme u svých doma aplikovaných krémů, případně drahých sér. Avšak jejich účinek je spíše podprůměrný. Liftingu se obecně bojíme, protože bývá prezentován jako invazivní procedura, navíc ne vždy s povedeným výsledkem. Dnes a denně čteme o celebritách, které po zákroku nevypadají zrovna nejlépe. Zkuste lifting jinak, neinvazivně. Tak, jak jej nabízí procedura olomouckého salonu Body Factory. 

BF lifting obličeje a dekoltu v olomouckém Body Factory.

BF lifting obličeje a dekoltu v olomouckém Body Factory.

Co čekat od neinvazivního liftingu?

Neinvazivní lifting obličeje a dekoltu omlazuje několika způsoby. V podstatě se jedná o lymfomasáž za pomoci malých skleněných baněk. Ty se přikládají na pleť, vzniká jemný podtlak, který pak na pleť působí za současných lymfatických tahů. Díky tomu dochází k redukci vrásek, pleť se vypíná a nastartují se detoxikační procesy.

Vyvinutý podtlak redukuje vrásky. V pokožce se aktivuje tvorba kolagenu a fibroplastů. Současně se pleť hydratuje a získá vyšší odolnost vůči vnějším vlivům prostředí. Na pleti se otevřou póry, čímž se pokožka připraví k snadnému čištění, a současně je schopna přijímat aktivní látky z aplikovaných kosmetických přípravků. Proto v Body Factory Olomuc nabízí tuto proceduru jako komplex služeb.

BF neinvazivní lifting obličeje a dekoltu

Procedura neinvazivního liftingu začíná čištěním a tonizací pleti. Poté se na obličej a dekolt aplikují skleněné baňky za současné lymfatické masáže. Jako další krok nastává druhá fáze čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Následně se pleť okysličí ozonizérem. V tuto chvíli je pokožka připravena přijmout aktivní látky. Proto se aplikuje nejdříve pomocí ultrazvukové sondičky sérum, poté tím maska a závěrečný krém.

BF Body Factory Olomouc – přijďte omládnout pomocí neinvazivního liftingu obličeje a dekoltu.

BF Body Factory Olomouc – přijďte omládnout pomocí neinvazivního liftingu obličeje a dekoltu.

Krásnější na počkání

Nemusíte se bát, že budete po zákroku vypadat opuchle, případně, že bude vaše pokožka s projevy zčervenání. Naopak. Omlazení a vyhlazení pokožky bude viditelné ihned po zákroku. BF lifting si proto můžete dopřát těsně před různými významnými akcemi, kdy chcete vypadat mladšími a krásnějšími. Účinek navíc není jen krátkodobý. Procedura nastartuje omlazovací procesy. Když si opakování procedury dopřejete jednou v měsíci, setkáte se ve svém okolí pravděpodobně s dotazy, jak to děláte, že tak mládnete. A kterou z nás to nepotěší? BF lifting umí omladit nejen ženy, ale i muže. Takže pokud je pro vašeho partnera vzhled třeba z pracovních důvodů rovněž důležitým, přiveďte i jej na neinvazivní lifting.

Zdroj obrázků: Deposithphotos

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail