Náušnice a Swarovski elementy jdou skvěle dohromady. Hitem jsou jednoduché barevné kostičky, nápadně barevné koule ale i napodobeniny diamantových šperků.

Jsou to právě náušnice, které jsou tím nejpřirozenějším šperkem pro ženu. Bývají obvykle i zcela prvním šperkem, se kterým se v životě setkáme. Už jako malé holčičky obvykle dostaneme svoje první náušničky a nosit je se stane naší přirozeností. Krásné a kvalitní věci dnes nemusí být drahé a tak i své náušnice časem začneme střídat podle toho, co máme právě na sobě. Nejoblíbenější náušnice jsou dnes z rhodiovaného stříbra. Tato povrchová úprava chrání stříbro před jeho klasickou nevýhodou – černáním. Přitom nemusíme investovat do mnohem dražšího bílého zlata. A jak docílit toho, abychom si mohly dovolit i díky použitým kamenům skutečně luxusně vypadající náušnice? Swarowski elementy dokážou vypadat stejně krásně, jako diamanty nebo jiné polodrahokamy a drahokamy.

Náušnice se Swarovski elementy vypadají skutečně luxusně.

Náušnice se Swarovski elementy vypadají skutečně luxusně.

České náušnice se Swarovski elementy – více než jen bižuterie

Nádherné české šperky a náušnice se Swarovski elementy se vyrábí i u nás v České republice. Evolution Group CZ je firma pocházející z místa s bohatou bižuterní a šperkařskou historií – z Jablonce nad Nisou. Firma používá prestižní značku bižuterních a šperkařských elementů Swarovski. Náušnice jsou přitom buď z rhodiovaného stříbra, anebo pozlacené. Firma své nádherné kamínkové náušnice vyrábí v oblíbených tvarech koulí, kytiček, hvězd, srdíček, nebo kruhů. Materiál, ať už jde o používané stříbro nebo zlato, má garantovanou ryzost. Firma je registrována u puncovního úřadu. Takže se nemusíte bát, že si koupíte pouhý fake. Náušnice se Swarovski elementy i další šperky z kolekcí Evolution Group CZ jsou povedené nejen z hlediska svého designu, ale i kvalitní co do používaných drahých kovů. Jde skutečně o šperky a ne o pouhou bižuterii.

Náušnice se Swarovski elementy vypadají skutečně luxusně.

Náušnice se Swarovski elementy vypadají skutečně luxusně.

Náušnice pro každého

U náušnic máme velice často různé preference nejen pokud jde o samotný design, ale i o způsob upevňování náušnic. V sortimentu náušnic se Swarovski elementy od Evolution Group CZ najdete klasické šroubovací náušnice, ale i náušnice visací nebo s prodlouženým závěsem. Ty bývají vybaveny ochranným mechanismem proti ztrátě.  

Zdroj obrázků: FL, Evolution Group CZ

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail