Naučte se o sebe pečovat ve stylu pro-aging

Zachovat si mladistvost a dobrý vzhled do vysokého věku dnes už není jen ješitnou touhou po věčné kráse, ale nutností.  Díky našemu zachovalejšímu zevnějšku se cítíme lépe, i co se týče naší duševní pohody. Mladistvý vzhled nás nechává ve hře i po padesátce. Snadněji navazujeme nové vztahy, či si hledáme vysněnou práci tam, kde se jinak upřednostňují spíše mladší. Zkuste omládnout díky pro-aging přístupu. 

Pro-aging je moderní filosofie, která nás učí, jak své tělo a pleť zlepšit v jakémkoliv stavu a věku. Vychází z asijské filosofie a radí začít řešit problémy dříve, než se objeví. Dnes se nikdo z nás nemůže vymlouvat na nedostatek informací. To, že si třeba vystavováním se sluníčku a UV záření již od mladého věku zaděláváme na vrásky, či dokonce na zdravotní problémy nejzávažnějšího typu, ví snad každý. Nejsou neznámé informace o tom, jak tělo a pleť stárnou a jak je tomu zapotřebí předcházet. Často se vrháme na zdravý životní styl: aktivně sportujeme, zdravé stravování se stává doslova naší posedlostí. Nemusí to však stačit. Důležité je totiž starat se rovněž o svoji pleť a vždy dobře zvážit, co si na ni mažeme, a jestli je tato péče o pleť dostatečnou.

Moderní přístroje pomáhají přenést profesionální péči o pleť do našich domovů.
Moderní přístroje pomáhají přenést profesionální péči o pleť do našich domovů.

Kdy začít s péči o pleť?

Podle pro-aging přístupu není nikdy brzy ani pozdě. Zatímco v mládí je důležitá prevence, v pokročilejším věku jde mnohé zachránit vhodnou péčí. Platí, že pleť musí být vždy důkladně čištěná, chráněná před nepříznivými vlivy prostředí, třeba před UV zářením a dobře hydratovaná. Volit bychom měli vždy takovou kosmetiku, která je nejen účinná, ale rovněž neškodná pro tělo. Složení kosmetiky totiž neovlivňuje jenom naši pleť, ale i naše celkové zdraví. Kosmetikou, která to umí nabídnout, je PURE DISTRICT. Jde o projekt přírodní péče o pleť ve stylu pro-aging, za kterým stojí dvě ženy, PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková. Díky nim si můžeme užívat péči WHAMISA – 100% kosmetiku bez chemie!

Pojďte začít s anti-aging péčí hned teď

Zpomalit čas můžete kdykoliv. Začněte se o svoji pleť a tělo starat ihned. K zdravému životnímu stylu přidejte i správnou každodenní péči o pokožku – jak ráno, tak večer. Pleť pravidelně čistěte a odličujte. Skvělým pomocníkem je například WHAMISA FRESH hydratační odličovací olej, který má dokonce schopnost zesvětlovat pavoučkovité žilky, aktivuje kolagen a potlačuje zánětlivé procesy na pokožce. Má nejen čisticí, ale i hydratační vlastnosti. Hodí se pro jakýkoliv typ pleť bez rozdílu věku.

Kosmetika WHAMISA nabízí péči o pleť bez chemie.
Kosmetika WHAMISA nabízí péči o pleť bez chemie.

Cestou ke krásné pleti je i používání zkrášlovacího přístroje. BEAUTY terapie SKIN BOOSTER 4 v 1 dokáže bez chemie, pouze s využitím fyzikálních a chemických principů lidského těla, pleť čistit a omlazovat. Napomáhá též lepšímu vstřebávání účinných látek z kosmetiky. Má schopnost prokrvovat, pleť masíruje a nabízí rejuvenaci pleti. Tuto luxusní masáž pleti si lze dopřávat z domova, bez drahých a na čas náročných návštěv kosmetických salonů. Ideální je přístroj používat dvakrát denně ­– ráno a večer.